GOSH STROBE'N'GLOW Highliterių paletė 001*


Sveiki, mielieji. Uf. Jau trečiadienis... Pirmadieni nebloginau, mat turėjau temperatūros, bet pailsėjau ir antradienį jau buvo viskas ok, o vakar lėkiau pirkti advento kalendoriaus :) Taip, taip, Jūs teisingai perskaitėtė, advento kalendoriaus spalio pabaigoje. Išlupau pusę, ir nebaigiau tik todėl, kad jau buvo vėlu. Pabaigiau šiandien :) Kol kas neatskleisiu koks tai kalendorius, sužinosite vėliau. Bet galiu išduoti, kad esu labai labai patenkinta :) Labai patinka viskas, ką jame radau. 

Tiesa, pamenate, pasakojau, kad turėsiu darbe naują kolegą? Taigi, juokinga, bet kolegą turėjome tik pusę dienos. Žmogus sugebėjo pasirašyti sutartį, bet po to tiesiog... nebe ateiti į darbą :) Taip, pasirodo ir taip įmanoma, mes buvome apakę. O atrodė tikrai normalus. Ir tikrai atidžiai rinktas. Žodžiu, keistų žmonūų yra, juokavau, kad jam reiktų padirbti ten, kur gerai atitarkuotų :D 
Kalbant apie darbus tai dabar įtemptas metas, nes prasideda Kalėdiniai maketai. O ir kitų darbų sočiai, todėl tenka paplušėti iš pėties. O kalbant apie atsiliepimų rašymą, turiu daug priemonių, kurių dar normaliai neišbandžiau todėl ir aprašyti negaliu dar... Nors jau būtų ir laikas... Šiandien parašysiu apie tai, ką išbandžiau: GOSH STROBE'N'GLOW Highliterių paletę.
Paletę galite įsigyti Kristianoje ir Kosmadoje.
Pradėsiu nuo to, kad keista, jog šios paletės dar neradau kosmados puslapyje. Man ji tikrai verta dėmesio. tai keturių spalvų paletė, kuri vos telpą į mano delną, tikrai didelis kiekis, todėl užteks ilgam. Spalvos metalines: šalta į violetinumą, šampaninė, tamsesnė šampaninė-auksinė ir rusva. Pigmentacija labai gera! Iš pradžių galvojau, kad nedėsiu tokios nuotraukos, kur ant plaukų užtepta, bet po to pagalvojau, kad kaip tik pamatysite, koks pigmentuotas produktas, o šlapiu būdu užteptas jis dar intensyvesnis :)

Priemonės konsistencija pusiau kreminė, pusiau biri, tepasi lengvai, lengvai ir maloniai sklaidosi. Minusai būtų du: neišlieka iki darbo dienos galo (mano oda mišri) ir turi keistoką kvapą, kurį reikia įsivertinti prieš perkant, bet man jis tikrai netrukdo.

Be to, hailaiterius galima naudoti ir kaip šešėlius. Man itin patnka lengvas akių makiažas: šviesesnės šampaninės spalvos užtepu ant judančio akies voko, išsklaidau su rusvu šešėliu ir jei norisi pasidarau pravedimą. Tobula. Taigi, jei ieškote tikrai pigmentuotų hailaiterių, su kuriais nereikės vargti, rekomenduoju GOSH.

0 Komentarai