17/10/2017

Renginys: Grožis ir Stiliuz Klaipėdoje


Sveiki, mielieji. Atrodo visai neseniai buvo savaitgalis, bet laikas lekia negailėstingai greitai ir nepastebimai, ir jau tikrai laikas parašyti įspūdžius apie parodas, kuriose dalyvavau. Klaipėdoje vyko dvi parodos: Grožis ir Stiliuz. Nors esu iš Kauno, šeštadienį mes jau lėkėme į Klaipėdą, Švyturio areną, kur ir vyko renginys.Manau iš pradžių pažiūrėkime nuotraukas, suskirsčiau jas į dvi dalis, vienoje kosmetika, kitur rūbai ir aksesuarai.

Pradėkime nuo to, ko tikėjausi. Maniau, kad pamatysiu naujausias stiliaus tendencijas, pamatysiu kažką naujo ir tai, ką reikia būtinai nusipirkti norint atrodyti stilingai. Tačiau, praėjus abu parodos aukštus greitai paaiškėjo, kad lyderis vis gi yra kosmetika. Taip pat, greitai suvokiau, kad renginys orientuotas labiau į profesionalus nei į pamišusį dėl kosmetikos vartotoją. 

Efektingiausiai man atrodė šie stendai: Make up forever, Inglot, Paese, SLA ir Alterier. Buvo ir kitų dalyvių, bet gal ir aš tiek laiko sukdamasi šioje rinkoje linkstu prie profesionalios kosmetikos? Apskrtai, man trūko to WOW, trūko tokių pasiūlymų, dėl kurių pamestum galvą ir piniginėje esančius pinigus. Geriausias nuolaidas siūlė Make up forever, galėjai apsišopinti bene trečdaliu pigiau. Alterier siūlė 10 procentų nuolaidą, sutinku, čia kaip pažiūrėsi – man nedaug, tiekėjau daug. Tačiau, kad ir kaip norėčiau šios kosmetikos, piniginės neatvėriau. Norėjau nusipirkti Inglot gelį, jis kainavo virš 10 eurų, bet žmonių buvo tiek, kad paprašyti konsultantės parinkti spalvą buvo be šansų, o norėjau :) 

Apskritai, manau, kad Klaipėdos mastu tai buvo didelis renginys. Sprendžiu iš žmonių kiekio, iš maišų, kurios tempėsi išeinančios moterys. O ar aš ką nors pirkau? Keista, bet ne, bet garantuoju, kad jei būtų dalyvavęs NYX`as bučiau prigriebusi paletes apie kurias seniai svajojau. 

Bet nereikia žiūrėti prie visokio gėrio pripratusios kaunietės akimis, turiu pripažinti, kad pagrindiniai dalyviai buvo (kalbu apie kosmetiką), progų kur pataškyti pinigus irgi apsčiai, galėjai pasidaryti manikiūrą, veido procedurą ar sudalyvauti seminare, tik turėk laiko!

No comments:

Post a Comment