Schwarzkopf Essence Ultime šampūnas ir kondicionierius plaukams, apimčiai


Sveiki, mielieji. Pagaliau penktadienis, tiesa? :) Šiandien po darbo užsukom į Akropolį pavakarieniauti, o kadangi Eurokos atsirado naujas stendas – negalėjau nepatikrinti ir aišku, kai ką nusipirkau. Bet tik vieną dalyką. Kvaili pasiteisinimai, ar ne? :) Žinau, bet matyt pramušė blogerio inkstinktas. Visa laimė, kad neradau makiažo pagrindų, kurie tenkintų mano lūkesčius, nes jei būčiau radusi, su vienu dalyku apsiejusi nebūčiau... Žodžiu, jau buvau užsiminusi, kad rytoj išvažiuoju ir negaliu Jūsų palikti be apžvalgos todėl prisėdau dar šiandien. Taip jau susiklostė, kad ištisai rašau atsiliepimus apie dekoratyvinę kosmetiką. O kiti produktai lieka nuošalyje. Šiandien taisau padėtį ir  Jūsų dėmesiui apžvalga apie sampūną bei kondicionierių, kurie žadą apimtį ;)


Šias priemones pirkau Rimi, kai buvo akcija kosmetikai. Senokai buvau atkreipusi dėmesį į Klaudijos Šifer veidelius ant pakuočių :) Iš tiesų, įspūdžiai neblogi, bet labiau patiko vieną priemonė.

Turiu pagirti pakuotes: jos labai kompaktiškos keliaujant. Kokybiškai pagamintos, minkštas plastikas leidžia lengvai dozuoti priemones. Man patinka patys buteliukai, tai, kad jų kampai užapvalinti, net nepagalvotum, kad tokia smulkmena gali taip palengvinti naudojimą.

Kaip taisyklė, šampūnas yra skystesnės konsistencijos nei kondicionierius. Abu nėra riebūs, šampūnas gerai plauna plaukus ir galvos odą, o kondicionierius švelnina plauką ir lengvina šukavimą.

Šampūnas labai gerai putoja, nedirgina galvos odos. Ar suteikia apimties? Suteikia, na, netampi afro amerikiete, bet kažkiek situacija tikrai pagerėja :D Plaukai išlieka švarūs iki pat vakaro.

Tai kuris man patiko labiau? Šampūnas. Nes jis iš tų šampūnų, kur plauni plauką ir jauti, kad jis ne tik plaunamas, bet ir drėkinamas, atrodo net kondicionieriaus nebereikia. Taip pripratau prie jo, ir dabar, kai jį baigiau, man jau trūksta, o tai yra ženklas, kad jis man tikrai patiko.

Kad ir kiek galvoju, nesumąstau jokių minusų. Atrodo, kad Klaudija su Swarzkopf tikrai puikiai padirbėjo. Aišku, kaina kiek kandžiojasi, ir jei reiktų pasirinkti, kurį pirkti, sakau drąsiai: šampūną. Nes OMG, koks jis geras.

0 Komentarai