01/10/2017

SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #108 mano pirkiniai iš Lenkijos ir dovanos


Instagram paskyroje žadėjau, kad vakare paskelbsiu naujienų įrašą. Žinau, kad laukėte aš pagaliau namie ir pagaliau galiu tai padaryti. Žinote, planuoju, planuoju, o gyvenimas vis juokiasi. Savaitę prasirgau, mano vyras atostogavo, todėl darė remontą. Užsisakėme spintą, kurią per savaitę žadėjo atvežti. Šiandien sulaukėme skambučio, todėl teko mesti visus planus į šoną ir kviestis mamą į pagalbą. Dar dabar jie su vyru ją surinkinėja. Žodžiu,  kol kas nesigauna net reguliariai rašyti, ką jau kalbėti apie youtubą. Nors, kad ir dabar būtų galima nufilmuoti bent du filmukus, naujienų krūva.Vakar buvome Lenkijoje, apsišopinimas buvo neišvengiamas. Tačiau aš savimi labai didžiuojuosi, kad neprisipirkau to, ko man nereikėjo. L`oreal prausiklio pakuotę vakar išmečiau, pasibaigė, į jo vietą stojo kitas prausiklis. Rinkausi, rinkausi pagaliau apsistojau ties šiuo, nes ir ši kaukė man labiausiai patiko. Dar jam akcija buvo, todėl negalėjau nenusipirkti. Neparašiau, kad buvome Suwalky prekybcentryje, hebe parduotuvėje. Negalėjau patikėti, kai pamačiau Vaseline losjoną! Pasirodo, kad nereikia važiuoti į Londoną, jei nori jį nusipirkti :) 

Esu bendradarbiavusi su Ziaja, todėl kai būnu Lenkijoje, mielai pasižiūriu jų asortimentą. Nusipirkau dušo želę, nes jas greičiausiai pribaigiu, rankų kremą, nes jau baiginėjosi, ir šveitiklį, tokio tipo apskritai neturėjau. 


Prisipirkau veido kaukių. Ziaja kaukės apskritai juokingai kainavo, gal po 50 centų, kitos brangesnės. Nekantrauju išbandyti.


Makiažo pagrindo man dar nereikėjo, nes turiu kelis kuriuos reikia pabaigti, bet kai priėjau prie Revlon stendo, į mane žiūrėjo vienas šviesiausio atspalvio buteliukas, kuris tekainavo 10 eurų. Kaip gali nepirkti? Visus kitus dalykus prigriebiau su gera nuolaida. Ir NYX Ultimate akių šešėlių paletė tai jau grinai sukčiavimas, tuo labiau, kad šį mėnesį pirkau UD Electric paletę, paslydau, bet aš jos taip seniai norėjau, neatsilaikiau tiesiog... :)


Tokių dalykų bloge paprastai nerodau, bet negaliu neparodyti, kadangi Lenkijoje už vatas mokėjau po euro centų, už pastą 3 eurus, dezodorantas irgi kainavo panašiai. Todėl telieka paklausti. Kodėl pas mus taip brangu?Šią savaitę mane pasiekė GOSH naujienos. Aš negalėjau dalyvauti jų pristatyme, todėl man pažadėjo jas atsiųsti. Labai ačiū, daug kas jau išbandyta, laukia savo eilės ir netrukus bus aprašyta.


Kol kas planuoju pabaigti įrašus apie Essence ir Catrice naujienas, Douglas kosmetiką, tuomet rašyti apie GOSH. Taip pat kol sirgau ir tryniausi namie, nufotografavau kelis makiažus. Kitą savaitę mane turėtų pasiekti dar vienos naujienos, taip pat greitu metu planuoju dalyvauti parodoje, bei laukia konkursas. Žodžiu, sirgti nėra kada, sezonas įsibegėja.


No comments:

Post a Comment