SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #109


Sveiki. Gero sekmadienio, mes nuo pat ryto vėl tvarkomės, šį kartą išrinkinėjame didelę lentyną :D Na, kiek galima griauti tuos namus, nežinau, bet kai šią lentyną išvešime, atrodo jau bus baigta. Labiausiai neatsidžiaugiu spinta. Labai keistas jausmas pagaliau susidėti drabužius į vieną vietą. Negalvojau, kad tiek jų turiu... Pagaliau prisėdau parodyti naujienas, tiesa, šią savaitę nespėjau į paštą, keliausiu ryt iš ryto. Numanau, kad ten prizai Jums, todėl sekite FB paskyrą.

Gavusi algą iš karto nuskubėjau į Drogą. Reikėjo priemonių veidui, šampūno ir kitų dalykų. Apsišopinau, o Lumene micelinį gavau dovanų Droge, kai pirkau veido kremą ir prausiklį. Baisiai malonu! Nes seniai norėjau išbandyti. O Bioderma micelinį pirkau vaistinėje, jau stovėjau prie kasos, kai prie manęs priėjo vaistininkė ir pasiūlė už tą pačią kainą paimti rinkinį, kuriame vatos dizkeliai nemokamai. Kaip galėjau nesutikti? Man ypač patinka dėkliukas, dabar nereikės kelionėse tampytis viso pako vatų. Rekomenduoju ;) Be to, šį kartą visais savo pirkiniais esu labai patenkinta.

Jau matėte, kad dalyvauju Avon konkurse. Todėl pas mane atkeliavo visa dežė Avon produktų. Kai kuriais iš ties esu patenkinta, o kai kurie ne mano odos tipui, bet tai nieko keisto, tiesa? 

Tokios buvo naujienos, ačiū Avov atstovams už suteiktą galimybę ir Jums, kad skaitote tinklaraštį :) Gero sekmadienio!

0 Komentarai