01/10/2017

YOUNGBLOOD KOSMETIKOS RINKINYS*


Sveiki, mielieji. Aš vėl dingau, tačiau visą savaitę sirgau, ir nenorėjau teršti eterio vien savo skundais, kaip man blogai ir kaip aš sergu :D Todėl tinklaraštyje ir stojo tyla, bet tyla manau tokiu atveju yra daug geriau, nei bandymas suregsti kažką protingo, kai tau liejasi vaizdas :D Bet pagaliau jaučiuosi gerai, nors tiesą sakant, penktadienį ėjau pas dantistę, ir tai dar jaučiausi kiek keistokai, kaip koks zombis pirmą kartą išvydęs dienos šviesą. Aš po savaitės buvimo namie negalėjau suprasti ar dar vis vasara? Ar jau ruduo? Jei ruduo, tai kodėl nešaltas ir dangus giedras? Žodžiu, draskant tokioms abejonėms džiaugiausi, kad pagaliau išlindau į lauką :D O šiandien pagaliau papasakosiu apie mineralinės kosmetikos rinkinį, kurio įrašas buvo numatytas dar vasarą, o mintis jam delioju jau tikrai ilgai.
Iki sveiko ir spinduliuojančio švytėjimo tik keturi žingsniai! Šis praktiškas rinkinys susideda iš keturių daugiausiai parduodamų Youngblood produktų, kurie sukuria puikų komplektą: Natūralus mineralinis pagrindas, mineralinė ryžių paskirstoma pudra, birūs skaistalai su mineralais, kabuki šepetėlis ir papildomas mėginėlis didelės raiškos drėkinančios mineralinės tobulinančios pudros. Kiekviename rinkinyje rasite aiškią ir nesudėtingą instrukciją. Galimi keturi atspalviai.

Naudojimas:

Ant sudrėkintos odos užtepkite mineralinę ryžių pudrą, kad oda išliktų sudrėkinta. Įsitikinkite, kad nepalikote drėgnų vietų.
Tuomet paberkite nedidelį kiekį natūralaus mineralinio pagrindo į dangtelį ir švelniai, sukamaisiais judesiais pamirkykite šepetėlį pudroje. Tepkite ant veido sukamaisiais judesiais ir formuokite norimą pagrindą.
Įberkite birių skaistalų su mineralais į dangtelį ir atsargiai pamirkykite šepetėlį. Tepkite skaistalus ant skruostų.
Kad išbaigtumėt savo įvaizdį, į dangtelį įberkite nedidelį kiekį drėkinančios mineralinės tobulinančios pudros. Pamirkykite šepetėlį ir nubraukite perteklių. Švelniai tepkite ant T zonos arba riebesnių zonų, kad užtvirtintumėt pagrindą ir užbaigtumėt makiažą.

http://www.ubela.lt/parduotuve/kosmetika/youngblood-kosmetikos-rinkiniai/
Testavimui gavau mineralinės kosmetikos Youngblood rinkinį, kurį sudaro: trys pudros, viena fiksuojamoji pudrą bei skaistalai. Taip pat pridėtas ir kabuki šepetėlis. Kadangi mano oda labai šviesi, ir ivory ir Neutral pudros man yra per tamsios (aš net vsara neįdegu). O štai Light yra pats tas. Taigi ir naudojau ją beveik visą vasara.

Aš kažkodėl maniau, kad mineralinė pudra yra labiau pasižaidimui, kad ji suteikia tik lengvą efektą. Bet štai Youngblood suteikia vidutinį maskavimą, o veidas neatrodo kaip kaukė ie sveikai švyti. T zona pradeda blizgėti apie pietus.

Ryžių pudrą aš naudojau mažiausiai, kadangi ji mažame indelyje. Tačiau fiksuoja ji puikai ir savo paskirtį atlieka gerai.

Rinkinyje dar yra skaistalai. Jie švelnios rožinės spalvos, bet turi pavienių sidabrinių blizgučių :) Kas man nelabai patinka. Tačiau apskritai skaistalai patinka, laikosi visą dieną.

Šepetėlis kiek nuliūdino, nes vis dar šeriasi. Tačiau jis labai gerai paskirsto produktus. Man šis rinkinys labai patinka, aš jį tebenaudoju, nors ir nebe vasara. Labai gerai, kad yra net keturios galimos spalvos, mano yra šviesiausias.

Rekomenduoju išbandyti šį rinkinį, o ypač natūralų makiažo pagrindą, iš kurio aš tikrai tiek daug nesitikėjau. Beje, su kodu GROZIOGIDAS gausite 10 procentų nuolaidą. Todėl jei ieškojote kokybiškos mineralinės kosmetikos, pats laikas išmėginti Youngblood :)

http://www.ubela.lt/parduotuve/kosmetika/youngblood-kosmetikos-rinkiniai/

No comments:

Post a Comment