24/11/2017

Advento kalendoriai ir kada jų bus gana?


Sveiki. Matau, kad jau ieškote informacijos apie advento kalendorius. Buvau užsiminusi, kad turiu du, pagalvojau, kad laikas atskleisti paslaptį, kokie gi jie. Aš visiškai neturiu kantrybės, todėl tik nusipirkusi išlukštenau du, o trečią pasilikau, išpakavau tik tris dovanėles, ir kažkaip pavyko save sustabdyti. :D Labai gaila, kad namuose dar nėra nieko kalėdiško, todėl nuotraukos labai paprastos, be to, parsinešus namo norėjau kuo greičiau išlupti juos, nė minčių nebuvo apie geresnį nuotraukų foną :D :D Sugalvojau, kad šiais metais darysiu kiek kitaip, rašysiu blogmas, rodysiu ką radau tą dieną taip pat papasakosiu apie išbandytas priemones, nes daugelį jų jau esu išbandžiusi. Ir, jau dabar galiu pasakyti, kad abu kalendorius verta pirkti, nei kiek nesigailiu, nes tikrai pateisino lūkesčius. 
Taigi, pirmasis, kurį įsigyjau buvo Douglas kalendorius. Jau pernai žinojau, kad šiemet pirksiu ne dekoratyvinės kosmetikos, bet didįjį kalendorių. Ir labai džiaugiuosi, nes čia net keli kvepalai ir apskritai daug gerų dalykėlių. 

Taip pat nusipirkau L`occitane advento kalendorių. Labai norėjau to prabangaus varianto, bet, pasirodo, sveikas protas pas mane karts nuo karto įsijungia :D Irgi jau išpakavau, viskas labai patinka, na, gal muilų kiek per daug, bet nesvarbu, sunaudosiu :)

  

Ir visai neseniai, ekspromtu sugalvojome apsikeisti dovanomis su Karolina iš http://baltijosgrozis.lt/. Aš jai pasiūliau kiek seniau, bet viską susiorganizavome tik dabar. Aš labai tikiuosi, kad viskas, ką jai parinkau jai patiks, nes tai dariau tikrai nuoširdžiai. Apskritai, man patinka dovanoti, mėgstu nustebinti žmones, tiesa, pakuoti nemėgstu, bet šį kartą išsitraukiau savo popierių ir kaspinėlius ir po valandos pakavimo negalėjau savimi atsistebėti :D Kai nori ir stengiesi, matyt viskas išeina :) Karolina taip pat pasistengė pakuodama, dar pridėjo man laiškelį, kurį perskaičius vos nenubraukiau ašaros. Tris dovanas jau išpakavau, bet visą kitą pakuosiu kas antrą dieną. Na, gal kas dieną, nežinau, žiūrėsim, kiek mano kantrybė tvers. Bet išpakavusi viską fotografuoju ir tikrai sukelsiu čia.Iš tiesu, tai jaučiuosi taip, tarsi tos Kalėdos pas mane jau atėjo, su tiek advento kalendorių pašonėje :D Be to iš vyro gavau dovanų plančetę, apie kurią taip seniai svajojau, o šiandien nusipirkau vieną dalyką, kurio seniai noriu. Ta prasme, Kalėdų galiu nebelaukt :D Nors ne, po jų bus kelionė į Vokietiją, o po to mano gimtadienis, o šventes pradėsiu švęsti jau po dviejų savaičių, važiuosim į balių, kaži kaip man seksis su tuo blomas??? :D :DO kokius advento kalendorius turite Jūs? :)

No comments:

Post a Comment