GOSH 9 SHADES Akių šešėlių rinkinys TO ENJOY IN NY 001*


Žinote, neseniai nusprendžiau nedaryti to, ko galiu nedaryti. Tarkim, jei šiandien tingiu plauti indus, neplausiu, geriau išplausiu ryt iš ryto. Niekas dėl to nenumirs, o aš jausiuosi tik geriau. Esu pedantė, todėl nuolat ką nors tvarkau namuose. Negaliu ramiai nueiti miegoti neišsiplovusi galvos, nes toks jausmas, kad neužmigsiu (bent ankščiau taip būdavo). Bet nuo šiol nusprendžiau bent penktadienį vakare eiti miegoti neplovus galvos. Niekas dėl to tikrai nenumirs. :) Prie šitos išvados priėjau tuomet, ka antrą kartą per šį rudenį susirgau. Manau, mes dauguma kartais persiplėšiam, padarom daugiau nei mūsų jėgos leidžia, o tuomet sergam. Kartais reikia leisti sau pailsėti. Aš čia nekalbu apie darbą, mokslus ar šeimą, kalbu apie mažmožius ;) 

Šiandien dar vienas atsiliepimas, vėluoju su GOSH kosmetikos apžvalgomis :) Kai kas man netiko: makiažo pagrindas per tamsus, o birios pudros geltona spalva netinka. Bet daug kas tiko ir patiko, skubu pasakoti :)
Įsigyti galite Kosmadoje ir Kristianoje.


Aš turiu net kelias GOSH šešėlių paletes. Dauguma jų man patinka, nes spalvos gražios, lengvai suderinamos ir išeina daug makiažo variantų. Todėl labai nudžiugau kai dėžėje radau dar vieną šešėlių paletę. Truputi gasdino tai, kad visi jie metaliniai, bet išbandžiusi supratau, kad metaliniai septyni, o du, rusvi ne ir yra puikiai tinkami sklaidymui.

Šešėlių pigmentacija labai gera, aišku, pagrindo reikia, bet kai jį panaudoji, šešėliai atsikleidžia visu gražumu. Šešėlių konsistencja kreminė, jie dengiasi maloniai ir puikiai sklaidosi. Be pagrindo metaliniai šešėliai visą dieną neišsilaiko, o štai tie du minėtieji rusvi, į raukšles nesubėga.

Mėgstu daugiafunkcinius produktus, tikiu, kad ir jūs mėgstate, todėl šešėlius dažnai naudoju kaip hailaiterį ir čia pirmą iš kairės viršutinėje eilėje bei pirma iš kairės antroje eilėje tam puikiai tinka.

Man tikrai patinka ši paletė, pliusas, kad turi normalų ir funkcionalų veidrodį,  todėl ją išsitraukiu dar dažniau. Man įdomu, kokia bus sekanti šešėliųu paletė, aš labai norėčiau, kad GOSH sukurtų oranžinių, raudonų ir rusvų šešė;ių paletę (na, kažką panašaus į Morphie, turbūt supratote, ką turėjau omenyje :), nes tarp drogstoro šešėlių tokių mažai ir manau, jei GOSH tokią paletę sukurtų, būtų visą galvą aukščiau už konkurentus :)

0 Komentarai