LUMENE drėkinamasis veido kremas-gelis LAHDE MATT HYDRATION, 50 ml


Sveiki, oho, kiek daug laiko nesimatėm! Dingau ilgesniam laikui, nei norėjau, mat sugebėjau pasigauti virusą ir dvi savaites prasigau. Realiai tik šiandien pagaliau normaliai jaučiuosi, pagaliau nebeskauda gerklės ir jaučiu skonį :) Esu tvirtai nusprendusi nerašyti, kai sergu, neturiu nuotaikos ar šiaip nenoriu, nes nenoriu Jums perteikti blogų emocijų. Todėl tiek laiko manęs nebuvo, kai pagaliau atsigavau – grįžau :) 

Daug visko įvyko per tas dvi savaites, o dabar jau laukiu Kalėdų :) Turiu du advento kalendorius, kuriuos mielai lukštensiu kartu su Jumis. O dabar pakalbėkime apie veido priežiūrą. Man patinka Lumene, pastoviai naudoju prausiklius, o ne taip seniai Lumene atnaujino savo produkciją, ir aš vėl nusipirkau prausiklį, paėmiau ir veido kremą, o micelinį vandenį gavau dovanų. Atsiliepimų seriją pradedu nuo veido kremo.
Patirkite giliai drėkinamos odos malonumą.

Gamtos neįmanoma pažaboti, bet jos galia subtiliai pasinaudota kuriant šį kremą-gelį odos procesams sureguliuoti. Rafinuotas lapų ekstraktas natūraliai mažina odos blizgesį ir sutraukia poras, tyras šaltinių vanduo atkuria ir visą parą išsaugo sveiką drėgmės pusiausvyrą, kurios taip reikia riebiai ir mišriai odai. Dėl naujoviškos gaivaus kremo ir ypač lengvos želės konsistencijos priemonė greitai įsigeria, o oda atrodo sudrėkinta, matinė ir nuostabiai gaivi. Tegul Arkties eliksyrai švelniai atkuria Jūsų odos pusiausvyrą.

4 proc. ingredientų ekologiški, 1 proc. natūralios kilmės, 70 proc. išgryninto vandens.

Be parabenų, formaldehido, mineralinių aliejų.

http://www.eurovaistine.lt/lumene-drekinamasis-veido-kremas-gelis-lahde-matt-hydration-50-ml.html

Kaina: 12,59 €
Šį rudenį aš porą kartų sirgau, todėl mano veido odą buvo gerokai išvarginta. Supratau, kad ja reikia dar labiau pasirūpinti, todėl įsigijau veido kaukių, taip pat drėkinančių kremų. Vienas iš jų Lumene drėkinantis veido kremas-gelis. Pirkau, nes sudomino jog gelis, geliai mano odai patinka ir tinka.

Šis kremas yra užsukamame indelyje, pakuotė įprasta, bet kokybiška. Indelis dvigubas, atrodo idomiai, tai Lumene kremų skiramoji įpatybė.

Pats kremas baltas, vientisos konsistencijos, bet konsistencija nei kiek ne riebi, o gelinė. Susigeria labai greitai, nepalieka lipnumo. Mano išsausinta oda po kelių dienų panaudojimo atsigavo, dingo raudonis, o po ilgesnio vartojimo aš iš vis pamiršau visus sausumo vargus. Net peršalus manęs nevargino odos šerpetojimai, ką paprastai linkus daryti mano oda.

Aplikavus kremą, veidas tampa matiniu, aišku, matiškumas nesilaiko visą dieną, po poros valandų veidas ima blizgėti. Apskritai man šis kremas labai patinka, o Lumene produkcija yra brangesnė, bet ir kokybė geresnė.

0 Komentarai