PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR JUMBO blakstienų tušas 7,5 g (Ultra Black)Sveiki, mielieji. Pagaliau aš atsigavau po visų peršalimų. Tam reikėjo nemažai laiko, nors ir ėjau į darbą, vakarais grįžusi namo jausdavausi blogai, pasimatuodavau temperatūrą ir tie 37 manęs nenorėjo paleisti. Pagaliau praėjo, savaime suprantama, kad vakare daryti jau nieko nesinorėdavo. Todėl ir apleidau blogą. Be to, veiksmas veja veiksmą, užvakar buvome Queen koncerte. Ar patiko? Patiko, tikrai paliko įspūdį. Žalgirio arena buvo sausakimša, buvo labai daug žmonių. Šiandien aš pagaliau prisiruošiau papasakoti apie seniai žadėtą dalyką iš Physicians formula. Kai tik atsirado stendas Kaune, Akropolio Eurokos, aš iš karto nuvažiavau patikrinti. Nusipirkau taip dažnai youtube ir bloguose matytą tušą ir net minties nebuvo, kad jis gali nepatikti. Bet. Nepatiko, žinokite, tuoj papasakosiu kodėl. 
PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR JUMBO
blakstienų tušas

Išskirtinis ir 100 % natūralus blakstienų tušas, kuris net kelis kartus padidina blakstienų apimtį, nesulipina jų. Veikliosios medžiagos drėkina ir parūpina blakstienas maitinamosiomis medžiagomis. Apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Hipoalerginis blakstienų tušas saugus jautrioms akims ir kontaktinių lęšių nešiotojams. Tušą lengvai galima nuplauti muilu ir vandeniu arba nuvalyti makiažo valikliu.

Sudėtyje nėra
Kvapų.

https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/akims/blakstienu-tusai/physicians-formula-organic-wear-jumbo-blakstienu-tusas-7-5-g-ultra-black.html?listtype=search&searchparam=PHYSICIANS%20FORMULAŠis brendas žavi savo įpakavimais. Net kartoninė dėžutė puikiai pagaminta ir atrodo išskirtinai, jau nekalbu apie lapo formos tušo pakuotę. Kai pirkau taip ir įsivaizdavau, kaip gerai atrodys instagramo ir blogo nuotraukose...

Išsirinkau šį tušą dėl šepetėlio: esu turėjusi kitos firmos, ir tikrai įstrigo į atmintį, nes dažė gerai, nesunku buvo pasiekti kiekvieną blakstieną, efektas buvo galingas. Dėja, apie šį to pasakyti negaliu. Visų pirma, mums žada labai juodą tušą. Galiu pasakyti, kad kiek bandau padažyti blakstienas, tušas nenori kabintis ant jų, nors tu ką. Padažo jas labai varganai, nei ilgina, nei tankina nei suteikia apimties.

Galiausiai prasiknisus ir galų gale pasidažius blakstienas, džiaugsmas neaplanko, nes vos ne po pusdienio jau būni su pandos akimis... Tušas nusėda ant paakių. Taip, smagu, kad tušas nebyra, tinka jautrioms akims, nedvokia. Tai gerai, bet mano neseniai aprašytas GOSH tušas daro tą patį, irgi nusiplauna su šiltu vandeniu ir muilu, bet efektas skiriasi kaip diena ir naktis. Aš manau, kad tais metais, kai šis tušas atsirado rinkoje jis gal ir buvo žvaigždė, bet dabar taip nebėra ir jau šaukštai po pietų.

 Gaila, bet manęs nesužavėjo, todėl ir rekomenduoti negaliu.

0 Komentarai