SEKMADIENIO RUBRIKA: NAUJIENOS #110 mano pirkiniai ir dovanos, moters pasaulis


Sveiki, mielieji. Sekmadienis ir aš pagaliau prisiruošiau savo naujienų rubrikai. Jų daug, nes visko jau reikėjo, kaip visada, mėnesio pradžioje :) Vakar mes buvome Suvalkuose, nes nežinojome, kad nepriklausomybės dieną lenkai nedirba. Suvalkai buvo kaip iššaudyti, iš pradžių nesupratome kodėl, bet kai nuvažiavome į prekybcentrį ir pamatėme, kad viskas, išskyrus boulingą ir kiną uždaryta, tapo aišku kas vyksta :D Buvau daug prisiplanavus, norėjau Ziajos ir priemonių plaukams, bet tikrai vyksime ten vėl greitu metu.

O čia mano pirkiniai, daug kas kartojama. Labai norėjau Rituals... rankų kremų rinkinio (čia tas apačioje, kurį apšvietė blykstė, nes fotkinau vakare), pagaliau jį nusipirkau... Vakar nieko nepešę Suvalkuose grįžome namo, važiavome į Megą, bet pamačius kiek automobilių pasiūlau važiuoti į Akropolį. Kažkaip buvau pamiršus apie Moters pasaulio parodą, net neplanavau ten dalyvauti, bet kadangi atsidūrėme šalia, nusprendėme nueiti. Čia keli mano pirkiniai iš jos: pagaliau išbandysiu Casmara veido kaukę, dar nusipirkau plaukų lako ir šepetėlį iš Erdesos stendo. Apie parodą atskirai nerašysiu, nes neverta. Jei į ją eisite šiandien, rekomenduoju aplankyti Cascados, L`occitane ir Schaebens stendus. Ten geriausios akcijos, kiek teko pastebėti, nes buvo labai daug žmonių. Mane nustebino viena parduotuvė, pasirodo, jie nedalyvavo parodoje, o dalino rožinius maišiukus prie durų, informacijoje man papasakojo, kad juos išvarė. Įdomiai, tiesa? :D Aš pastebiu tendenciją: grožio parodose mažėja kosmetikos ir dalyvauja beveik vien profesionalios kosmetikos atstovai. Manau tai normalu, išlieka stipriausi. Tiesa, visas šias priemones įsigijau pigiau, už kaukę mokėjau apie 10 eurų, laką tik 3 eurus, o už šepetėlį Erdesoje apie 6 vietoje 8. Tikrai neblogai, manau :)


Neseniai gavau Schaebens šokoladinę kaukę, bet dar nespėjau jos išbandyti. Netrukus tai padarysiu ir papasakosiu Jums savo įspūdžius.

Tokios naujienos, šiaip pastebėjau, kad jei nepaskelbiu bloge iš karto, viskas išsitampo po namus, o surinkti būna sunku. Tarkim nusipirkau kai ką ir Physicians Formula, bet iš karto nenufotografavau, tai taip ir užsimiršo, bet nusprendžiau iš karto parašyti atsiliepimą. Beje, man nepatiko... Taip pat, pasakojau, kad užsisakiau ir laukių šepetėlių. Taigi, užsilenkė Ebay pardavėjas ir tenka užsisakyti iš naujo bei tikėtis, kad šį kartą gausiu :D :D 

0 Komentarai