28/11/2017

Vaseline intensive care spray moisturiser purškiamas kūno losjonas


Sveiki! Neespėjau apsižiūrėti, o jau ir gruodis tuoj. Morališkai jaučiuosi blogmas, kai ko ne kas dieną rodysiu ką radau advento kalendoriuose, bei bandau išpildyti savo susidarytą planą. Nors apie daugelį naujienų parašiau, kai ko dar net nespėjau išbandyti. Reikia spėti iki Kalėdų, kitaip traukinys tikrai nuvažiuos, nes kitą met apie pasenusias naujienas nebus niekam įdomu skaityti. O kol kas, apžvalga apie purškiamą Vaseline losjoną.
Paradoksas – Vaseline produkcijos Lietuvoje įsigyti negalima, bet ji čia baisiai populiari. O purškiamas losjonas, manau apskritai populiariausia vaseline priemonė. Nors aš išbandžiau ir tepamą losjoną bei rankų kremą ir turiu pasakyti, kad susidariau neblogą nuomone apie juos, man tikrai patinka Vaseline produktų kokybė.

Purškiamas losjonas aerozilinėje pakuotėje, kas gali būti patogiau? Ypač vasara ar kelionėse. Aš nustebau, kad jis neturi dangtelio, kažkaip man jo iš pradžių trūko, bet dabar jau pripratau. Kalbant apie pakuotė, ji iš ties puiki, jei kažkur važiuoji, galima purkštuką užrakinti, nesibaiminant, kad išbėgs.

Ant kiekvieno Vaseline gaminio yra skalė. Light - rich, šiuo atveju lašelis yra ant light, tai reiškia, kad losjonas nestipraus drėkinimo. Purkštukas išpurškia losjono srovę, jis baltos spalvos, visiškai nelipnus ir kaip man susigeria.

Vaseline losjonai yra dviejų kvapų - mano kakavos, dar yra geltonas, to kvapo jei atvirai aš nelabai suprantu ir man šis daug malonesnis. Bet patį losjoną aš jau pasidėjau į spintelę, mat drėkinimo atvėsus orams man jau mažoka. Todėl įsivaizduoju, kad jis bus tobulas vasara, nors saldus kakavos kvapas man žiemai pats tas :D

Gaila, kad nepamenu, kiek jis kainavo, bet iki 20 zlotų tai tikrai, nes vieną kartą buvo akcija, kitą jau ne. Pirkau Suvalkų prekybos centre, Lenkijoje.

Vaseline losjonas man tikrai patinka, naudojau jį šiltesnėmis dienomis ir neatsidžiaugiau patogumu. Gaila, kad Vaseline produkcijos nėra Lietuvoje, teko matyti tik vieną kitą gaminį, bet šio losjono – ne. Tačiau, jei ir toliau taip rašysim apie Vaseline, tikiu, kad vieną dieną juos turėsime ir pas mus, nes tikrai verta.

No comments:

Post a Comment