Adventas. 1 diena.


Sveiki! Gal kaip nors spėsiu su pirmuoju advento įrašu dar šiandien? :D Kaip visuomet aš nieko nespėju, po darbo užsukom pavalgyti pas Jurgį ir drakoną, tada sugalvojome, kad jau tikrai reikia į kiną. Žiūrėjom Trys milijonus, na, galiu pasakyti, kad tikrai labai patiko, neprailgo, galiu rekomenduoti šį filmą ;) Tuomet jau lėkėm namo, nes juk reikia paskelbti pirmąjį blogmas įrašą. Pradedam!

Tadam tadam tadam, Douglas kalendoriuje, pirmoje dienoje radau IsaDora matinius lūpų dažus! Nors seniai žinau šį ženklą, be to jis man asocijuojasi su kokybę, bet iki šiol nebuvau nieko bandžiusi. O juokinga yra tai, kad dar nespėjau išbandyti ir šių lūpų dažų. Jie kantriai laukia makiažo, bet esmė tame, kad dabar nelabai galiu daryti makiažo įrašo, mat (na, pasibėdavokim, davai, juk dabar baisiai madinga tai pasidarė), turiu žaizdą ant smakro ir gan nemažą tokią. Užsipudruoju kas dieną, tačiau vis tiek atrodo baisiai ir garantuotai kai kažkada užgis, liks randas. Todėl teks kiek palaukti, nors turiu vieną naują paletę (ją rodžiau instagram story), kurią žiauriai noriu išbandyti... Bet aš užsupliurpiau, einam prie loksitanės kalendoriaus :DPirmą dieną aš radau vyšnių žiedų kvapo dušo želė. Jau esu ją bandžiusi, apskritai aš labai mėgstų L`occitane dušo želes, šį – ne išimtis.


Na, ir galiausiai, Karolinos kalendoriaus eilė. Kažkodėl akys užkliuvo už didelio, mėlyno saldainio, pagalvojau, kad čia tikrai slepasi kas nors gero...


Ir radau Joanna kaukę plaukams su medaus proteinais. Jau banžiau :D Net kelis kartus, ir galiu pasakyti, kad ši kaukė tikrai gerai maitina plaukus, mano plaukams to maitinimo net kiek per daug, bet šiuo pereinamuoju laiku, pats tas. Ačiū, Karolina!

Padrikas tas pirmasis įrašas, einu aš testuoti viską ko neišbandžiau, nes, kažkaip per greitai man ta gruodžio pirma atėjo :D

0 Komentarai