Adventas. 13-16 dienos.


Sveiki. Šiandien keista diena – visą praleidau namuose, filmavau video, fotografavau naujienas, bet galiausiai tiek video gavosi nelabai vykęs (nes pasidariau per ryškų nosies kontūravimą) ir dar sugebėjau ištrinti kelias fotosesijos nuotraukas :D Vienu žodžiu, video nusprendžiau suredaguoti ir įkelti, mat su per ryškiai pakontūruota nosimi manau bus dar smagiau :D O šiandien jau laikas parodyti ką radau advento kalendoruose, kol galutinai nenuvažiavo traukinys.
13 dienos L`occitane kalendoriuje buvo vonios kubėlis. Taip, aš jo dar nebandžiau, nes dar  negulėjau vonioje nuo kalendorių išpakavimo :D Labai noriu jau ištikro...Sekanti buvo verbenų dušo želė. Nors su šiuo kvapu ne itin draugauju, bet dušo želė išnaudosiu. Beje, aš naiviai tikėjausi visus šiuos miniukus pasiimti į kelionę, bet beveik visus jau ištaškiau po namus, losjonus jau kaip ir pabaigiau :D Tiesa, vežiausi į Klaipėdą, bet maniau, kad man užteks jų žymiai igliau. Žodžiu, vešiuosi tiesiog įprasto dydžio priemones, nes juk vis tiek važiuosime automobiliu...15 dieną radau lūpų balzamą. Labai reikalingas dalykas, mat maniškės išgyvena ne pačius geriausius laikus, skeldėja ir šerpetoja, kad ir ką be daryčiau... Šis patinka, tikrai gerai maitina lūpas.16 dienoje radau Arlesienne muilą. Muilas vienintelis mane mažai džiuginantis dalykas, bet tikiuosi, kad bus kandžių priešas spintoje. Žiūrim, kas Douglas kalendoriuje?13 diena buvo džiugi, nes radau Daytox Rich cream veido kremą. Jau jį sunaudojau, labai patiko, labai pasiteisino pereinamuoju metu. Oda nepatyrė kasmetinio išsausėjimo, o kremas labai patiko.

14 dieną radau savaimines įdegio servetėles. Ir tik dėl to, kad jums buvau pasižadėjusi išbandyti aš tai padariau, nes šiaip jau ne itin mėgstų savaiminio įdegio priemones. Bet džiaugiuosi, kad pabandžiau, nes man tikrai patiko! Keista, bet servetėlė neturėjo to bjauraus tokioms priemonėms budingo kvapo, o įdegis išryškėjo per naktį, ryte jau džiaugiausi įdegusiomis kojomis. Ir išsilaikė ne taip jau trumpai, manau apie 2 savaičių tai tikrai. Smagu, kad galima naudoti ir veidui, todėl manau, kad vasara aš jas tikrai nusipirksiu.
15 dieną radau micelinio vandens mini dydį. Jau prieš tai turėjau, todėl šį atsidėjau kelionei. Bet, tiesa ta, kad man jis nelabai patiko, nes akių makiažą nuvalydavo ne tobulai, nes likdavo tušo žymių.16 dieną radau Douglas juodą akių pieštuką. Dar nebandžiau, bet turiu nuojautą, kad bus labai geras. O nuojauta manes niekada nepaveda ;)


Tęsiame Karolinos kalendoriaus išpakavimą. Maiše susiradau tokį saldainį.


Kuris slėpė dar vieną Fito kosmetikos kūno šveitiklį. Šis jau druskos pagrindu,s u medumi ir garstyčiomis, išnaudojau, bet anas patiko daug labiau. Tiesiog aną išnaudojus buvo WOW efektas, galvoju, o čia tai Geomar klonas, o su šiuo nebuvo nieko panašaus, o ir poveikio nebuvo.

Pagaliau pasipuošėme eglutę, o Jūs?

0 Komentarai