Adventas. 17 diena


Sveiki! Kadangi vakar betvarkydama video ištryniau dalį nuotraukų, šiandien naujienų įrašo nebus. Galvojau perfotografuoti, bet šiandien tvarkėme namus, prieš Kalėdas reikia tai padaryti :) todėl nusprendžiau tiesiog apsiriboti advento įrašu. Šių metų pabaigoje supratau vieną dalyką. Negalima persiplėšti. Sirgau porą kartų, sveikatos būklė mane išbargino ir aš nusprendžiau: jei kažko galiu nedaryti, nedarysiu. Nekalbu apie darbą arba kasdienes pareigas, kalbu apie indų plovimą ar nuotraukų perdarymą.  Ir tiesą sakant, nuo tos akimirkos tikrai jaučiuosi daug geriau. Neapsikraukime savęs!
Kadangi manau, kad ryt vakare galiu nespėgti pabloginti įrašą rašau šiandien, dar vienas bus trečiadienį ir paskutinis prieš šventes – penktadienį :) O vėliau laukia atostogos!!!Šiandienos dienoje radau atpalaiduojančią dušo želė. Tai mano viena mėgiamiausių dušo želių iš L`occitane. Ji kvepia levandomis ir tikrai labai ramina. Man labai patinka! Esu turėjusi pilną dydį, todėl ir šį mielai išnaudojau.

Douglas kalendorius atnešė kvepalus. Šį karta tai tepami Annayake kvepaliukai. Kvapas labai stiprus ir moteriškas, bet man kiek per sunkus. Tik išskirtinėms progoms. Džiaugiuosi, kad papildžiau savo lentyną naujais kvepalais, dabar turiu net kelis žieminius kvapus ir dėl to labai džiaugiuosi!O Karolina man padovanojo Kallos pienelį plaukams. Labai džiaugiuosi, kad ji įdėjo tiek dalykų jiems... Kadangi vis pati pamirštu palepinti, kažkaip vis prisiperku šešėlių ir pinigų nelieka :D O pienelis labai patinka, lengvas, neriebus ir suteikia plaukams paklusnumo. Ačiū!

0 Komentarai