Adventas. 2 diena.


Sveiki. Ar ir pas jus šeštadieniais pažiūrėjus į šaldytuvą paaiškėja, kad nėra ko valgyti? :D Mes kiekvieną dieną pradedame nuo pusryčių, bet šiandien paaiškėjo, kad nei čirviniai blynai, nei varškės keksiukai neišeis. Apie karštus sumuštinius irgi neverta galvoti, nes nėra sūrio :D Vadinas – laikas į Lidlą :D O kol valgau savo ryžių košę, rodau, ką radau advento kalendoriuose. Ši kartą viską išbandžiau :D

Antrą dieną Douglas kalendoriuje radau kempinėlę makiažo pagrindui padengti. Išbandžiau jau kitą dieną! Taip patiko, kad naudojau dar kelis kartus, ir tikrai dar naudosiu. Ji neišsipučia kaip Beauty blenderis, bet jos tekstūra ir forma man patinka labai, tobulai padengia makiažo pagrindą.

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-accessories-blender-sponge/O L`occitane kalendoriuje antroje dienoje buvo taukmedžių rankų kremas. Jis labai gerai maitiną rankų odą, pats tas žiemą!

https://lt.loccitane.com/taukmedziu-ranku-kremas,28,2,2124,1010726.htm#s=13354Karolinos kalendorius nebuvo sužymėtas dienomis, todėl aš tiesiog rinkausi pagal nuožiūrą. Antrą dieną ant maišelio viršaus gulėjo šis nedidelis paketėlis, todėl ištiesiau ranką link jo. Išvyniojusi radau dar nemėgintos kosmetikos Fito kūno šveitiklį. Jau išnaudojau, ir žinokit, tikrai patiko. Man jis pasirodė labai panašus į Geomar šveitiklį.

Pažiūrėjau sudėtį, joje kelių rūšių ekstraktai, šveitiklis pagamintas cukraus pagrindu, puikiai šveičia odą. Ne tik šveičia, bet panašu, kad ir koreguoja kūno linijas. Bent iš karto po naudojimo jaučiausi kiek lieknesnė, oda buvo stangresnė. Labai keista jo konsistencija, lyg želinė, su vynuogių kauliukais, kurie neaštrūs. Kiekis pakankamai nemažas, net 100 ml, realiai jo būtų pakakę dviems kartams. Ir labai skaniai kvepėjo, vynuogėmis.

Iki šiol Droge praeidavau pro Fito kosmetiką, bet dabar panagrinėsiu atidžiau, nes likau labai nustebinta.

0 Komentarai