Adventas. 21, 22 ir 23, 24 dienos Pabaiga


Sveiki. Šiandien grįžau namo ankščiau, ir iš kart sėdau prie kompiuterio. Aš labai mėgstų mokytis ką nors naujo, kurį laiką šis pomėgis miegojo kažkur giliai žiemos miegu, bet dabar man panižo rankos vėl išmėginti ką nors naujo. Na ne tiek jau labai naujo, kiek primiršto, bet vis gi pamiršau. Noriu atgaminti įgūdžius ir prisiminti vieną programą, taip pat norėčiau išmokti dirbti su geresne video montavimo programa nei Movie Maker :) Taigi, iš dalies norėčiau turėti tam reikalui daugiau laiko, bet mes jau ryt išvyksime, o grįšime namo... po naujųju. :) Taip jau gavosi, kad šiais metais susideliojome šventes taip, kad lakstysim iš vienų namų į kitus. Aš labai tikiu tuo posakiu, kaip sutiksi naujus, taip ir gyvensi ištisus metus, tai žinokite, jis šias metais mums pasitvirtino, tokių įdomių ir smagių metų nepamenu kada buvau turėjusi. Tiesa, vasara buvo momentas, kai mano kompiuteriai lūžo nuo kosmetikos nuotraukų, rašiau blogą kas dieną, net po kelis įrašus, bet vis tiek nespėdavau visko aprašyti. Galiausiai supratau, kad esu žmogus, ne testavimo mašina ir viso pasaulio kosmetiko aš neištestuosiu ir kad ir kaip dievinu MAC, Urban Decay visko tikrai neišbandysiu. Ilgai link to ėjau, atsimenu kaip norėdavau išbandyti  viską, ką gaudavo kitos blogerės, ir man sekėsi. Kurjeriai į namus važiuodavo ko ne kas dien. Ar buvau laiminga? Ne. Nes nespėjau nieko. Nes vasara, o aš sedėjau prie kompiuterio ir rašiau tekstus bei parinaus dėl lankomumo.Tada pagalvojau, kad noriu jog mano kompiuteryje būtų daugiau įspūdžių nuotraukų nei kosmetikos. Ir galiausiai mano noras išsipildė, šie metai buvo tikrai puikūs. Artėjant didžiausioms metų šventėms noriu palinkėti ir Jums atrasti ramybę. Jos neatneša nei kalnai kosmetikos (kad ir kaip ją dievinu) nei šmutkės, ją atneša juokas ir buvimas kartu su artimaisiais ir TIKRAIS draugais. Taigi, linkiu jums sutikti naujus metus taip, kaip norite praleisti visus metus. Nes tai pildosi! O dabar kviečiu pasidaryti arbatos ar kavos, nes laukia ilgas įrašas. Sudėjau kelias dienas, įskaitant ir 23 bei 24. 

21 dieną Douglas kalendorius atnešė Daytox Clay mask veido kaukę. Išbandžiau tuo metu kai mano veido oda kentėjo nuo išsausėjimo. Ir žinokite, tokio poviekio nesitikėjau. Pati kaukė nepasirodė išskirtinė, skystoka. Bet vėsino. O štai kai nusiploviau veidą, pajutau kokia švelni tapo mano oda. Po to naudojau dar porą kartų, efektas tas pats. SUPER!
22 dienos radiniu nesu labai patenkinta, radau raudoną nagų laką. Na, bet Kalėdoms tiks, todėl jau išbandžiau. Pigmentuotas ir greitai džiūsta, bet visai nesilaiko net ant kojų nagų...
23 diena labai nudžiugino, nes joje radau Annayake paakių kremą. Jau buvau apie jį skaičiusi, todėl numaniau, kad bus geras. Ir tikrai! Vienas geriausių kada nors bandytų paakių kremų, nes rezultatas matomas, o paakių nedirgina. Užskaitau!
Manau visi labiausiai laukiame 24 dienos, tiesa? Joje Tony Gard My honey kvepalai. Aš džiaugiuosi, nes kuo jų daugiau, tuo geriau! Bet gaila, kad kvapas išsilaiko ne per ilgiausiai... :(


Visas turtas rastas Douglas kalendoriuje. Esu labai patenkinta, nes daugiau dalykų patiko nei nepatiko. Džiaugiuosi dušo želėmis, kvepalais, kaukėmis, prausikliu,  net gi kremais. O invisibobble iš vis nesitikėjau! Kempinėlę irgi naudoju iki šiol, o Isadora lūpų dažai labai ilgai išlieka. Paakių kremas neabejotinai yra žvaigždė. Ar pirksiu ir kitą met? Jei finansai leis, be abejo!
L`occitane 21 dcieną atnešė verbenų kvapo rankų kremą...Bet 22 dienoje buvo migdolų kvapo kūno prausiklis. Super! Dar turiu, nes taupau, tai vienas mano mylimiausių L`occitane produktų apskritai.23 diena radau pėdų kremą! Neblogas, gerai minkština odą. Tik kvapas labai jau aštrus...
Laukiamiausia, 24 diena. Joje Arlesienne tuoletinis vanduo... Man labai patinka šis kvapas, toks gaivus ir džiaugsmingas, manau tai bus mano šio pavasario kvapas. Ir išlieka neblogai!


Ir visas L`occitane turtas. 6 dalykai iš 24 jau pabaigti... kiti įpusėti, o apsktiai esu labai patenkinta. Išbandžiau nebandytų produktų, atradau naujus mėgiamus. Supratau, kad migdolų ir taukmedžių linija yra mano mėgiamiausia, taip pat patinka vyšnių žiedų ir raminanti dušo želės. Apskritai man netiko tik šampūnas, balzamas ir verbenų linija, o visą kitą labai super. Džiaugiuosi, kad mano švenčių laukimas buvo kupinas L`occitane kvapų, nes aš juos tiesiog dievinu, kaip ir visą L`occitane kompaniją.Karolinos kalendorius atnešė vitea lūpų balzamą. Labai gerai, nes jų niekada nėra per daug. Tikrai! O šitas - neblogas, drėkinas lūpas ir kažkokio erzinančio kvapo aš nejaučiu.Sekantis radinys mane tikrai pradžiugino. Kai tik pamačiau šį kremą, nusprendžiau, kad nepirksiu. Bet smalsumas žudė, o galiausiai aš jį radau tarp Karolinos dovanų! Vis dar manau, kad pakuotė geresnė už kremą, man gaila, kad Rasa eina populiariu keliu... Bet, kvepia tikrai skaniai.Toliau išlukštenau Mincer šviesinančią veido kaukę. Gaila, kad dėl veido odos nesąmonių jos dar nebandžiau, bet turiu nuojautą, kad pasiteisins. Mat ir pakuotė solidi ir sudėtis nebloga, todėl teikia daug vilčių.
Paskutinė dovana buvo didžiausia. Žinojau, kad ją sudaro kelios dovanos todėl laikiau iki galo. Išpakavusi labai apsidžiaugiau, nes viduje radau kavos kvapo rankų kremą, vonios druską, muilą ir vonios bombą kuri jau sunaudota. Man itin džiugu, kad Karolina įsiklausė į visus pageidavimus... Kalendoriuje radau ir veido kaukių ir priemonių voniai, taip pat net porą tušų. Viskas buvo atrinkta atidžiai, pagal mano veido odos tipą. Arbatmedžių aliejų naudoju labai dažnai, kaip ir priemones plaukams. Labai ačiū, Karolina, kad taip tengeisi, tas tikrai matyti. Žinau, kad ir Karolinai patiko mano dovanos, dėl ko labai labai džiaugiuosi. Smagu mainytis, kai taip nuoširdžiai atenkami produktai!

Labai ačiū visems blogo skaitytojams. Ačiū sekantiems mane instagramoje. Pamenu, kad labai sunkiai sekėsi išjudinti savo instagramą iš mirties taško. Tačiau man pavyko, kai supratau, kad instagramai turiu skirti lygiai tiek pat dėmesio kiek blogui, nes tai atskiras tinklas, o ne blogo prielipa :) Sekantys tikslai – youtube. Reikėjo pradėti daug seniau, norėjau, bet labai sunkai persilaužiau prieš kamerą. dar ir dabar tenka stabdyti save šnekant, nes aš šneku labai labai greitai, kartais sušneku taip, kad žmonės lieka nieko nesupratę ;D Tačiau man labai smagu filmuoti ir montuoti, be to youtube daug lengviau perduoti emocijas nei rašant. Todėl, kaip jau supratote, kitais metais mes dažniau matysimes ten, nei čia. Bent aš labai tikuosi, kad taip bus :) Gerų Jums švenčių, mielieji! Rašau šias eilutes, o lauke sproginėja saliutai...

0 Komentarai