03/12/2017

Adventas. 3 diena.


Sveiki! Ką tik pasižiūrėjau į laikrodį, kad jau pirma valanda, o aš dar nebuvau duše. Kažkaip užsikuočiau, o po to vyro paprašiau sutvarkyt vonią (kovojam su prakeiktų pelėsiu), tai dabar teks palaukti dar porą valandų kol nudžius užpurkštas pelėsis (ar kažkas ten panašaus :D). ta proga eisiu fotografuoti the Balm paletės, nes nu jau tikrai noriu išbandyti, o kol nenufotografavau, negaliu to padaryti. Beje, ar matėte, kad Douglas įsivedė Benefit?!?! Aš pukiai atsimenu, kai pradėjau rašyti blogą, labai norėjau, kad turėtumėme daugiau Essence ir Catrice kosmetikos, nes pas mus atveždavo tik dalį priemonių. Tuomet norėjau MAC ir Urban Decay, Bobbi brown... Dabar jau ir Benefit pas mus! Mano svajonė liko viena – vis dar noriu Nars. Tikiu, kad ir Nars sulauksime pas mus, o gal jau kitais metais? Kai viskas taip auga kosminiu greičiu, manau tai jau visai realu. Negaliu nustoti džiūgauti. Bet dabar jau tikrai judame prie kalendorių.

Trečioje dienoje aš radau Douglas drėkinančias pirštines. Išbandžiau! Nors ilgai tempiau gumą, nes norėjau palaukti itin prastos rankų situacijos. Ilgai laukt nereikėjo, nes tokiu metu joms šakės :( :D Sausėja, trūkinėja, ir t.t. Douglas pirštinės nėra gydomoji priemonė, tai palaikančioji priemonė, bet tikrai sudrėkino ir atstatė rankų odą, aš būtinai nusipirksiu dar vienas, kad turėčiau spintelėje, kai vėl bus labai blogai. Džiaugiuosi jas radusi kalendoriuje, nes buvo idomu išbandyti, be to, tai tikrai aktuali priemonė. Pirštinės pagamintos labai kokybiškai, o su jomis reikia pabūti 15 minučių. Patiko, kad jos nepraleidžia viduje esančio turinio todėl galima liesti viską ką tik norį, neišsiterlios. Super, tikrai rekomenduoju :) Manau, tai puikus priedas prie dovanos.

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-essential-hydrating-gloves/
Trečioji diena tikrai vaisinga, nes L`occitane kalendoriuje radau savo mylimiausią, šveičiantį migdolų muilą. Man labai patinka ši liniją, ji ko gero mano mėgiamausią apskritai. Nuostabus kvapas užpildo visą vonios kambarį, o muilas švelniai, bet efektyviai šveičia odą ją drėkindamas. Super!

https://lt.loccitane.com/migdol%C5%B3-%C5%A1vei%C4%8Diamasis-muilas,28,2,2134,105535.htmKarolina su kiekviena dovana vis labiau mane stebina. Šiandien išpakavau paskutinę dovaną ir supratau, kad ji itin gerai įsiklausė į mano pageidavimus. Gavau viską, ko norėjau! Norėjau iš tušų, todėl trečioje dienoje radau Golden rose blakstienų tušą. Jis tepa labai daug tušo, dažo blakstienas tikrai gerai, išlaiko visą dieną. Jis man patinka, bet netapo mano favoritu (et, kaip sunku neišduoti visko iš anksto :D). Ačiū, Karolina!

No comments:

Post a Comment