04/12/2017

Adventas. 4 diena.


Sveiki, kad ir kaip šiandien traukia prie miego, grįžusi sėdu pre blogo. Nežinau kodėl, bet jau nuo 16 val šiandien buvau mirus :D Tačiau išgėriau kavos, ko paprastai nedarau ir dabar pina jėgų :D Prisiverčiau net išplauti indelius nuo maisto, bet gana čia skūstis, geriau patodysiu ką radau kalendoriuose. 

Douglas kalendoriuje radau Hej organic veido fluifą. Kažkodėl jo nerandu Douglas svetainėje... Kol buvo šiltesnės dienos, jis man visai patiko: gan lengvas, bet drėkina, greitai susigeria ir nėra lipnus. Tiesą sakant, labai neblogas kremas!L`occitane kalendoriuje radau Verbenų losjoną. Ankščiau nebuvau bandžiusi, todlė pamėginau ir... niekaip negalėjau suprasti, koks čia kvapas, galvojau, kas čia tokiais bjauriais kvepalais prisikvėpino, kol supratau... kad čia aš smirdžiu :D Žodžiu, jis kažkaip keistai sureagavo ir man kvapas tikrai nepatiko, nors dušo želė kvepia normaliai. Bet šiaip, nea, ačiū, daugiau šio losjono nenaudosiu :D

https://lt.loccitane.com/verben%C5%B3-k%C5%ABno-losjonas,28,2,2127,62240.htmNa, o Karolinos kalendoriuje radau Golden rose stebuklingą tušą. Ir šį kartą etiketė nemeluoja, jis rimtai stebuklingas! Guminis šepetėlis puikiai paryškina blakstienas, jos tampa ilgos, tankios, pariestos ir elastingos. Tušas netrupa ir išsilaiko visą dieną, tinka jautrioms akims ir man be galo patinka. Tiesiog stebuklas, tikrai!

No comments:

Post a Comment