05/12/2017

Adventas. 5 diena.


Sveiki. Kai namo grįžti puse 8 vakaro, didelis pliusas – aplenki kamščius. Tačiau visų kamščių neaplėnkėme, įstrigome Lidle, viena moteris labai supyko, kad vietoj kilogramo kainos ten buvo kaina už vnt. Žvengėm, kad tokioms reiktų pirkti turguje. Aš jau pradedu galvoti apie eglę, mes dar jos neturime, o šį savaitgalį važiuosime į balių, taigi, eglės reikalai ko gero keliasi į dar kitą savaitę... Bet užtai jau turiu krūvą naujų žaisliukų jai papuošti :D
Douglas kalendoriuje radau permatomą nagų laką. Super! Kaip tik jau įpusėjau lygiai tokį patį ir džiaugiuosi radusi jam pamainą. Man patinka, nes greitai džiūsta, išsilaiko plius minus normaliai, nekenkia nago plokštelei. Todėl naudosiu jį toliau :)

https://www.douglas.lt/katalogas/douglas-make-up-2-in-1-base-top-coat/Loksitanės kalendoriuje (:D) radau bijūnų rankų kremą. Jis mano mėgiamas, nes yra gerai drėkinantis, bet nesunkus ir nelipnus.

https://lt.loccitane.com/bijunu-ranku-kremas-pivoine-flora,28,2,7099,1010859.htm?search=bij%C5%ABn%C5%B3+rank%C5%B3+kremasNa, o Karolina mane nudžiugino Beauty formulas tea tree veido kaukę su arbatmedžiu. Aš jai rašiau, kad norėčiau gauti veido kaukių, tik šios dar neišbandžiau, nes netrukus po išpakavimo prasidėjo mano nesąmonė su veidu... Nebenorėjau kankinti odos, todėl kol kas ją praleidžių, bet biški paspoilinsiu: kitą dieną rastas dalykas mano odai labai, labai padėjo. Dėkui! ;)

No comments:

Post a Comment