Adventas. 6 diena.


Sveiki. Penktadienį važiuoju į balių, ir tik neseniai susigriebiau, kad gi nesu sugalvojusi kaip apsirengti. Daug maž sugalvojau, bet neturiu normalių batelių. Nu gerai, tie, kuriuos turiu, morališkai atgyveno :D Aš visiškai apsileidus batų srityje, tai supratau kai šiandien išsitraukiau savo žieminius batus, pasirodo turėjau juos išvalyti, nes atrodo tikrai baisiai... :D Bet gal geriau grįžkime prie kalendorių, o 6-oji diena buvo tikrai vaisinga.

Douglas labai mane nudžiugino, radau kalėdinę veido kaukę. Tuo metu Douglas jos dar nereklamavo, taigi mano rankose buvo tikra šviežiena. Ir.. Buvo labai gaila ją bandyti. Tai tas dalykėlis, kurį noriu išsaugoti iki švenčių :) Nepykit ;)

https://www.douglas.lt/katalogas/face-love-x-mas-spices/L`occitane kalendoriuje radau kondicionierių plaukams! Buvau jį ankščiau bandžiusi, mat jo mėginukus bent man labai dažnai prideda kai ką nors perku. O štai čia toks visai nemažas dydis, kadangi aš kondicionierius naudoju ilgai, man jo tikrai ilgam užteks. Tačiau tuo ir baigės visa euforija, pabandžiau, jis mano plaukams pasirodė per silpnas, reikėjo daugiau aliejuko prieš plaukų džiovinimą, nes jie vėlesi... Gaila... Nes kvapas tai tikrai nerealus.

https://lt.loccitane.com/stiprinamasis-saus%C5%B3--pa%C5%BEeist%C5%B3-plauk%C5%B3-kondicionierius,28,2,2133,62064.htmKarolinos kalendoriuje radau Naujosios Barmunės Arbatmedžių eterinį aliejų. Aš buvau skaičiusi apie jį Karolinos bloge, todėl tikrai apsidžiaugiau. Beje, Karolina irgi domisi sudėtimis, tai labai jaučiasi perskaičius gautų produktų sudėtis, kas man yra itin svarbu ir tikrai džiugu, kad dovanos rinktos taip dėmesingai! Karolina įdėjo man šį aliejų ne bereikalo, juk mano oda mišri ir ją dažnai berią. Ir jis į mano rankas papuolė kaip tik tuo metu kai ant veido atsirado žaizdų, todėl buvo puiki proga pažiūrėti ar pasiteisins. Padėjo, žaizdos gyja kur kas greičiau... Tikrai geras radynis :)

0 Komentarai