12/12/2017

Adventas. 8 diena.


Sveiki! Atleiskite už tokį ilgą dingimą, tiesą sakant net nepajaučiau kaip prabėgo kelios dienos, vakar vis dar bandžiau atsigauti po baliaus, buvo sunku įsivažiuoti, nes visuomet būna liūdna kai baigiasi geri dalykai. Vakar grįžome vėlai ir dar pagaliau parsitempėme eglę. Dienos prieš Kalėdas atrodo kažkokios nenormalios, nes realiai aš nieko nespėju. Bet dovanas jau irgi turiu, beliko supakuoti :) Jau jaučiu Kalėdinę nuotaiką, o jūs? tuo labiau, kad šiandien parsitempiau savo užsakymą iš Douglas internetinės parduotuvės: nusipirkau Benefit rinkinuką. OMG, jis nerealus, na, tikrai, žinokite, realybėje atrodo labai labai gerai ir kokybiškai... Svarsčiau ar galiu sau dar kažką pirkti prieš Kalėdas, nes suma nemaža, bet kai gavau -  dvejonės dingo. Manau, kad būtų geras video apie jį, bet vargu ar spėsiu jį padaryti, kur jau ten, aš nespėju su suplanuotomis apžvalgomis. O tiek planavau parašyti iki Kalėdų...Būna dienų, kai labai pykstu dėl to. Mat noriu rašyti, noriu ir filmuoti, bet nespėju. 
Tačiau tuo pačiu vakar kažkur dvyliktą valandą vakaro tvarkydamasi radau bilietus į kiną, į Queen koncertą ir prisiminiau kiek daug visko nuveikėme per šiuos mėnesius. Išties smagu prisiminti, o visko neaprėpsi. Vos nepamiršau svarbiausio dalyko: turiu Jums dovanų iš Essence, taip, Jums Essence specialiai sukūrė rinkinuką, kaip padėką, kad 15 metų esate kartu, ir per mane nori Jums jį padovanoti. Noriu pasipuošti eglutę ir jį normaliai nufotografuoti, todėl teks kiek palūkėti :) 


Bet, grįžkime prie kalendorių. Ištikro tiek dienų praleidus apėmė jausmelis, kad greičiau reikia šokti į traukinį, nes jis tuoj nuvažiuos. Šoku! 8 dienoje Douglas kalendoriuje radau lūpų pieštuką. Aš tokį vieną jau turiu, naudoju, labai patinka, todėl šį kam nors padovanosiu. Tikrai vertas dėmesio: pigmentuotas, minkštas, ilgai išsilaiko. Rekomenduoju! O Ši spalva labai graži.9 diena slėpė Home spa linijos putojantį vonios kubą. Vėlgi, jau tokį kažkada turėjau, bandžiau. Išvada tokia: nedaug putoja, bet labai labai skaniai kvepia.

10-oji diena nudžiugino belenkaip, nes joje radau Ariana Grande kvepaliukus. Super!!!! Aš iš tiesų esu labai patenkinta šiuo kalendoriumi. Mat tikrai būčiau nusiminus jei rasčiau kokius mėginukus, kalendoriuje. Čia ne tas atvejis! O kvepaliukai kaip ir dauguma Arianos kvepalų: jaunatviški ir saldūs.
Iš vienuoliktos dienos irgi tikėjausi kokio tai vonios kūbo. O radau.. Kalėdines Invisibobble gumytes. Tokių irgi nebuvau mačiusi, todėl labai apsidžiaugiau, nes šių tai tikrai niekada nebus per daug!

Na ir 12-oje, šioje dienoje slėpėsi Douglas Essential drėkinanti kaukė. Irgi džiaugiuosi radusi, mat po peršalimų mano veido odai labai reikėjo drėkinimo. Bandžiau porą kartų, tikrai labai pagerino padėtį ir atstatė odos drėgmę. Judame prie L`occitan:8 diena slėpė lūpų balzamą. Kaip ir visi šios serijos produktai, jis tikrai gerai drėkina ir maitina lūpas. Patiko, naudosiu :)9 diena nudžiugino šampūnų (prieš tai jau buvau radusi balzamą). Tačiau jis netinka mano plaukams, nes mano plaukai linkę riebaluotis, o jis sausiems plaukams...10 diena slėpė verbenų muilą. Kaip jau supratau, man su verbenų kvapų nepakeliui. Todėl muilą įkišau į spintą nuo kandžių.O 11 diena buvo sėkminga, radau taukmedžių dušo kremą. Tiesą sakant losjonas patiko labiau.O 12 diena buvo sėkmingesnė – pagaliau radau rankų kremą! Šį jau esu bandžiusi, todėl žinau, kad jis gerai maitina ir drėkina rankų odą. Ir nuostabiai kvepia. Kadangi jį jau bandžiau, pasilikau kelionėms. Gaila, tik, kad tokie mažiukai kremukai bent man žiauriai greitai išsinaudoja...

No comments:

Post a Comment