Benefit Soft and natural brows kit antakių priežiūros rinkinys 03 Medium


Sveiki, mielieji. Jūsų mylima blogerė niekur nedingo, bet nauji metai – naujas blogo lapas. Tikiuosi šiias metais į blogą atnešti kokybę. Taigi. įrašai bus retesni, bet tikiuosi, kad kokybiškesni. Ne paslaptis, kad ankščiau rašydavau apie viską iš eilės... Dabar supratau, kad reikia atsirinkti. Rašysiu apie savo favoritus: Artdeco, Gosh, Essence, Catrice, Douglas. Apie tuos, su kuriais blogą pradėjau, pamilau ir toliau tęsiu... Tačiau, noriu rašyti ir apie tokią kosmetiką, kurios dar pas mus nėra arba tiesiog niekas nerašo... Kadangi praeitais metais nusipirkau Benefit rinkinį, jau spėjau jį išbandyti ir praėjo pakankamai laiko, todėl spėjau susidelioti išvadas... 
Tiesa, ne paslaptis, kad pradėjau filmuoti video. Tai nėra taip lengva, kaip aš maniau, apie filmuko pavadinimą galvoju tris dienas, apie nuotrauką dar porą, video taip ir lieka neįkeltas. Neseniai įsigyjau mikrofoną, todėl tikiuosi, kad įrašų kokybė pagerės... Dabar jau galvoju apie apšvietimą... Bet kol kas apie Benefit rinkinį :)soft & natural brows kit

Antakių priežiūros rinkinysStebuklinga antakių transformacija! Visoms merginoms svarbi graži antakių forma. Sutvarkyti antakiai greičiausiai pakeičia veidą. Natūralūs ar išdailinti – kiekvienai savas antakių įvaizdis! Pasirink, koks tinka tau.

Antakių priežiūros priemonių rinkinys padės be klaidų natūraliai padažyti antakius. Jame rasi viską, ko reikia antakiams užpildyti, formuoti ir sutvirtinti. Pridedami patarimai ir gudrybės, taip pat specialūs antakių trafaretai, tad kiekviena galės profesionaliai susikurti savitą antakių stilių. 
Rinkinyje yra 2 įprastos talpos antakių priežiūros priemonės ir dar kai kas! 


Nupiešk mane! Išsirink trafaretą (tiesi arba lenkta forma), įkišk į laikiklį ir pridėk prie antakio. Antakių pieštuku apvesk trafaretą – tai bus tavo antakių kontūrai. Nuimk trafaretą ir užpildyk spalva. Sutvirtink naująją formą. Skaidria 24 valandas išliekančia antakių žele sutvirtink makiažą. Visą parą atrodysi subtiliai ir natūraliai.Benefit rinkinį sudaro net penkios priemonės. Automatinis pieštukas, antakių žalė, iššviesinamas pieštukas, trafaretai ir lazdelė trafaretams įstatyti. Du paskutiniai dalykai mano praktikoje liko nepanaudoti, bet visus kitus tris naudoju itin dažnai. Pieštukas naudojamas kas dieną, ir jokio kito aš imti į savo rankas nenoriu :) Benefit rinkinys yra supakuotas tvirtoje metalinėje dėžutėje. Ji iš pradžių gan sunkokai atsidaro, bet paskui ši problema susitvarkė. Įpakavimas labai dailus, tai vienas kokybiškiausių ir įspūdingiausių mano matytų įpakavimų apskrtai :) Gaila, kad neišsiima vidus iš dėžutės, nes ją dar po to galima būtų kam nors panaudoti, o dabar tik guli sau, nes vis tiek gaila išmesti. O gal dar pavyks išimti...

  Labiausiai man patinkantis dalykas yra automatinis pieštukas. Jo viename gale yra šukytės, o kitame tikslus pieštukas. Kreminė konsistencija brėžia pigmentuotai, ir nenusivalo net gerai patrynus! Atrodo tokia smulkmena tas priemon4s dizainas, bet šis pieštukas yra tibriaunis, todėl jį patogu laikyti rankoje. Dar viena smulkmena, šukučių pusėje yra skaičius 3, taip niekada nesumaišysi, kur šukos, o kur pieštukas ir tai tikrai pagreitina darbą! Pieštuko forma irgi originali, jis ne apvalus, o lašelio formos, bet siauresnis už mano bandytus MAC ar GOSH. Šis pieštukas man labai patinka, tik aš pirkau medium spalvą ir ji man truputi per šviesi. Reikėjo pirkti tamsesnį... Pieštukas išsilaiko visą dieną.

Mane žavi visos pakuotės. Tas daugiabriauniškumas sukuria prabangos įspūdį. Priemonės nuotraukose atrodo labai gerai, bet tas įspūdis nesumažėja jas pamačius realybėja ar paėmus į rankas. 

High Brow pieštukas yra skirtas antakių apatinės linijos išviesinimui. Šį naudoju mažiau, bet irgi patinka: pigmentuotas, lengvai sklaidosi, minkštas, graži, natūrali spalva. Išsilaiko iki vakaro.

Ready, set brow antakių želė nustebino patvarumu. Ji permatoma, bet puikiai fiksuoja antakius. Tik reikia nepadauginti, nes tada antakiai atrodo kaip priklijuoti. Bet pakuotė tai kalba pati už save! Toks gražus dizainas, kad norisi pasidėti ant spintelės ir tiesiog žiūrėti! Labai patogus guminis šepetėlis leidžia tolygiai paskirstyti priemonę.

Štai tų trafaretų aš nenaudoju, bet manau reiktų perskaityti pridėtą knygutę ir jie būtų tikrai naudingi. Apibendrinant, Benefit priemonės stebina dizainu, patraukia pigmentacija, išlaikymas nenuvilia ir razulttas tikrai džiugina. Kaina nėra maža, bet kiekviena priemonė verta kiekvieno cento. Kartais verta pagalvoti, ar nusipirkti dar vieną priemonę, ar geriau jos nepirkti, bet pasitaupyti ant tokio rinkinio. Aš nusiperku brangesnę priemonę ir po to esu priversta nebepirkti tų pigesnių, bet žinokite, tikrai dėl to neliūdžiu, nes turiu gerų priemonių! O Benefit pirm1 kart1 nenuvylė, todėl tikrai dar bandysiu makiažo bazes, skaistalus... Smagu ir tai, kad Benefit turi mažų dydžių pakuočių, todėl galime išbandyti daugiau produkcijos.

0 Komentarai