Naujienos #112 Artdeco, Urband Decay, Zoeva, KVD, NARS, P2 etc.


Sveiki! Senokai nesimatėm, ane? :) Gyvenimas jau toks, planuoji planuoji, o gaunasi visada priešingai. Šiandien ilgai galvojau ką gi daryti, ar tvarkyti video ar nufotografuoti naujienas ir vis gi pasirinkau blogą. Nes senokai jau čia nerašiau... Nauji metai atneša naujus vėjus ir čia, nusprendžiau naujienų įrašus daryti tada kai pati norėsiu. Nesvarbu ar sekmadienis, ar kokia kita diena, tiesiog kai bus tų naujienų tuomet ir rašysiu. O šį kartą jų prisikaupė...Visų pirmą, aš labai dėkoju Artdeco už dar prieš Kalėdas mane pasiekusį siuntinuką. Kiek visko jame radau! Ir du šešėlius ir lūpų pudrą, taip pat nagų laką (labai einama spalva, man tokios labai patinka!), lūpų dažų bazę ir tušą/pravedimą su blizgučiais. Vos nepamiršau, kad pridėjo ir dėžutę šešėliams! Labai ačiū! Aš labai tikiuosi padaryti video, kur apžvelgsiu visus šiuos produktus, kai ką jau išbandžiau ;) Ačiū Jums labai!


Matyt 6iemet buvau labai gerai, nes per Kalėdas nuo vyro gavau Urban Decay Heat paletę... Nemeluosiu, jos norėjau gal pusę metų, nuo to laiko kai ji išėjo. Jau išbandžiau ir tikrai nerealiai patinka. Pritariu nuomonei, kad tai geriausi UD šešėliai apskritai, tekstūra labai skiriasi!


Dar prieš šventes gavau užsakytus šepetėlius iš Ebay. Kaip už 4 dolerius tai jie labai neblogi.


Po Kalėdų turėjau kelias dienas atostogų, mes važiavome į Berlyną. Tik įėjus į Douglas, mane pasitiko lengvas aparpuolis, nes prie pat durų stovėjo Zoeva šepetėlių stendas. Pradžiai išsirinkau šiuos. Manau nereik nė sakyti, kad esu labai patenkinta.


Labai norėjau Anastasia paletės, bet jos buvo išpirktos, o kai pamėginau Zoeva paletės spalvas likau apstulbusi. Kur, po velnių, aš buvau ankščiau? Nerealūs šešėliai, tikrai...


Antras smūgis man ir mano piniginei buvo Varšuvoje, Sephoroje. Aš labai norėjau Sephoros lūpų dažų, bet praeidama pamačiau šį rinkinį. Kainą vertė labai gerai pagalvoti, bet nebuvo ko galvoti, man jų labai reikėjo! Rimojau ir prie palečių, bet šį kartą susivaldžiau.


Dar vienas smūgis į paširdžius – NARS stendas. Akys užkliuvo už šio rinkinuko ir aš nesusivaldžiau. Pagaliau turiu Nars Orgasm skaistalus...Galutinis žudikas buvo paskutinis Too Faced saldainis. Tai trijų mini priemonių rinkinukas ir aš įvertinus priemonių kainas supratau, kad 109 zlotai yra nebloga kaina... Tuomet jau teko išeiti iš Sephoros, kaip tik sutiksėjo biudžeto laikrodukas :D


Berlyne dar buvau Dm parduotuvėje. Kaip aš seniai norėjau ten apsilankyti... Norėjau gyvai pamatyti daug stendų, vienas iš jų, P2. Aš jau esu bloge kalbėjusi apie P2, bandyti dalykai paliko labai gerą įspūdį todėl nusprendžiau, kad man reikia makiažo pagrindo.Ir blakstienų tušo. Nežinau kodėl, bet pajutau, kad šis tušas turėtų būti turbo tušas. Bus matyt, o šepetėlis tai gigantiškas...


Dar vienas stendas, kurį norėjau pamatyti, tai L.O.V. Norėjau nusipirkti ir nagų laką, bet kainavo apie 6 eurus ir tai man pasirodė per daug, bet štai makiažo pagrindas suviliojo. L.O.V tai Essence ir Catrice atšaka. Tik produktai kiek brangesni, todėl lieka tikėtis, kad ir kokybė geresnė.


Trend ir up tai dar vienas nematytas ženklas, todėl išsirinkau maskuoklį.Paskutiniai pirkiniai iš Dm: veido purškiklis, micelinis ir kuno losjonas. Visų jų kaina buvo tikrai nedidelė, iki 2 eurų... Dar pirkau dantų siūlą, kuris kainavo 1.45 :D


Pabaigai dar nerodytas rinkinukas iš Benefit. Manau netrukus jį aprašysiu, nes su šiomis priemonėmis aš nesiskiriu nuo to laiko, kai nusipirkau.

Gero šeštadienio!

P.S.


Vos nepamiršau padėkoti Essence atstovams už padėkos rinkinuką, kurį aš jau padovanojau vienai skaitytojai/žiūrovei, kuri žinau, kad labai patenkinta!Ačiū Jums! 

0 Komentarai