Naujienos #113 Benefit, Eos, Paese, Dove


Sveiki, mieli skaitytojai. Pagaliau praėjo ši savaitė! Galvojau, kad neišgyvensiu: pirmadienį turėjau moteriškų džiaugsmų, o trečiadienį sugebėjau taip apsinuodyti, kad tik šiandien pagaliau jaučiuosi beveik žmogumi. Bet blogas nėra ta vieta kur norėčiau pasakoti apie savo savijautą, nors ir visi suvokiame, kad blogą rašo ne robotas, o žmogus. taigi, geriau keiskime temą, noriu parodyti visą kruvą naujienų, kurios pasiekė mano namus.

Šią savaitę mane pasiekė Douglas siuntinys, kuriame buvo ir naujasis riboto leidimo Eos lūpų balzamas. Koks jis fainas! Niekaip negalėjau sulaukti progos kol jį išlupsiu ir nufotografuosiu ir pagaliau galėsiu pradėti naudoti. Pagaliau! Kvepia nerealiai skaniai, o ir pakuotė labai žaisminga ir traukia akį. Be to, artėja valentino diena ir šis Eosiukas būtų puiki dovana! Ar priedas prie jos ;)
Taip pat gavau galimybę išbandyti visą krūva Benefit priemonių. Jas turiu dar tik tris dienas, tikrai nespėjau įvertinti ir susidaryti nuomonės, bet jau spėjau nufilmuoti filmuką, kurį galite rasti mano kanale! Labai ačiū Douglas už dėžę laimės!


 Taip pat mane pasiekė Dove siuntinys, su keliomis priemonėmis kūnui. Dove man prie širdies, todėl labai ačiū už priemones!
 

Vakar buvau Paese makiažo pamokoje. Taip pat dovanų gavau lūpų blizgį ir pati nusipirkau šepetėlį antakiams, kurio nefotografavau, nes jis jau nešvarus. Tiesą sakant aš vis nedrįsdavau užsiregistruoti į makiažo pamokas. Tačiau vakarykštė patirtis man patiko ir aš jau ieškausi visažsto pas kurį keliausiu toliau semtis žinių, ir manau, kad ko gero jau jį išsirinkau :)

Tiek daug naujienų, todėl reikia vyti lauk visas ligas ir imtis darbų, nes po galais, jie nelaukia, vėl jaučiu kaip traukynys važiuoja ne į priekį, o atgal...

Gero sekmadienio!

0 Komentarai