BENEFIT hoola matte bronzer powder Bronzinanti pudra*


Sveiki! Pagaliau penktadienis! Šiandien man buvo sunki diena, nuo pat ryto labai skaudėjo galvą, net nesupratau kodėl... Bet pagaliau vakaras, galima pailsėti ir prisėsti prie blogo... Šią savaitę supratau, kad man patinka beveik visi Benefit produktai, kurie buvo atsiųsti testavimui. O antakių gelį ir tušą naudoju kas dieną, todėl pats laikas rašyti atsiliepimus, tiesa? Pradėsiu nuo Hoola bronzanto. Jį aš taip ar taip būčiau nusipirkusi, nes man rekomendavo mano skaitytoja, bet labai smagu, kad gavau išbandymui ir galėjau įvertinti!

Bronzinanti pudraNebebėk į soliariumus, o naudok apdovanojimų pelniusios kolekcijos „Hoola“ priemones ir džiaukis natūraliu įdegiu. Kad atrodytum tokia graži kaip po saulės vonių, tereikia įdegio atspalvį suteikiančios priemonės.

Šia biria bronzinamąja pudra perbrauk smakrą, skruostus ir kaktą – oda atrodys sveika, natūraliai parusvinta saulės bet kuriuo metų laiku. Visiškai matinis atspalvis – nežėri ir neblizga! Saulės parusvintas spindesys. Puikiai tinka veido kontūrams paryškinti. Pridedamas minkštas šepetėlis natūraliais šereliais.

Nebegaišk laiko soliariume, nebesijaudink dėl pageltusių delnų, o džiaukis saulės parusvinta oda net debesuotą dieną. Perbrauk šepetėliu smakrą, skruostus ir kaktą. Visada nubrauk nuo šepetėlio pudros perteklių, kad spalva nebūtų per ryški. Skaistalų šepetėliu pabrėžk skruostikaulius ir sušvelnink žandikaulį.

Talpa: 8g

https://www.douglas.lt/katalogas/benefit-hoola-matte-bronzer-powder/


Kaip fainai, kad Benefit pagaliau Lietuvoje! O Hoola bronzeris, ko gero vienas iš populiariausių Benefit produktų... Žaisminga pakuotė patraukia dėmesį, bet tuo pačiu galima išsigąsti, kad produkto vienintelis pliusas ir tebus pakuotė. Bet tai ne šio produkto istorija. Jis labai pigmentuotas, bet spalva natūrali, matinis užbaigimas, produktas puikiai sklaidosi ir dengiasi...

Aš naudoju kontūravimui, ne visam veidui padengti, mat man yra laaabai sunku rasti tinkamos spalvos priemonę kontūravimui, o ši, pukiai tinka... Dėžutėje yra ir šepetėlis, kurio aš nelabai naudoju, jis toks vidutiniškas.

Peržvelgiau sudėtį, ir jei ne pirmu smuiku grojantis talkas, aš šiam bronzantui duočiau 10 balų. Mat jis dar ir išsilaiko visą dieną! Iš tiesų, ilgokai galvojau minusus, bet nesugalvojau daugiau, man jis labai patinka, ir nors pas mane mini įpakavimas, manau, kad užteks ilgam, nes naudojasi tikrai taupiai. Super bzonzantas, dabar suprantu, kodėl dėl jo pakvaišęs visas pasaulis! :)

0 Komentarai