BENEFIT ka-BROW! eyebrow cream-gel color Antakių šešėliai/dažai*


Sveiki, žiema pakirto ir mane, susirgau – smarkiai perpūtė nugarą... Bloge stengiuosi nepasakoti apie savo bėdas, čia pasakoju apie kosmetiką... Bet šį kartą reikia pasiaiškinti dėl tylos. Bandau po truputį judėti ir grįžti į gyvenimą, ignoruoti bet kokį skausmą pasilenkus (kai susirgau, negalėjau net kojinių apsimauti nesurikus iš skausmo), kad ir kaip tai juokingai beskambėtų. Be to, kol gulėjau lovoje į galvą prilindo visokių minčių. Pradėjau galvoti, kodėl aš seku kai kuriuos žmones? Ką jie man duoda? Pasakoja apie kosmetiką, bet patys sako, kad nemoka dažytis, iš kitų nelabai galiu pasimokyti nuotraukų kompozicijos ar dar kažko, kas man padėtų tobulėti. Kol gulėjau atradau daug youtuberių, kurios pasidažo taip, kad net sunku atskirti ar tai tikrai tas pats žmogus, kuris buvo prieš makiažą. Ką aš noriu pasakyti, o tik tai, kad mes esame tai, ką sekame ir į ką lygiuojamės. Atrodo, kas čia tokio, kad kelis kartus pastalkinu kažkokį žmogų instagramoje? Gal ir nieko, bet juk laiką iššvaistau, o jis apart kilkių ar tapkių (šlepečių) nieko gero neparodė. Taigi, šiuo metu žiūriu labai daug video apie makiažą, mokausi pagrindų, ir supratau, kad ankščiau dariau vieną pagrindinę klaidą – maniau, kad viską moku, tiksliau, juk aš esu genijus kuris gimė viską mokėdamas :D Nu čia gal kiek ir perlenkiau, tiesiog noriu palinkėti nešvaistyti laiko veltui. Minutė po minutės ir diena iššvaistyta, o tu kaip stovėjai vietoje taip tebestovi. Supratau, kad blogiausia yra užsiciklinti tiek profesinėje srityje tiek pomėgiuose. O šiandien pagaliau papasakosiu apie Benefit antakių gelį, kai buvau makiažo pamokoje, išmokau, kad antakius reikia piešti tik su geliu, pastarąsias savaites tai ir darau.

ka-BROW! eyebrow cream-gel color

Antakių dažaiStebuklinga antakių transformacija! Visoms merginoms svarbi graži antakių forma. Sutvarkyti antakiai greičiausiai pakeičia veidą. Natūralūs ar išdailinti – kiekvienai savas antakių įvaizdis! Pasirink, koks tinka tau.

Šią sodrios spalvos priemonę galima tepti keliais sluoksniais. Kreminė želė lengvai užpildo, formuoja ir paryškina antakius. Įtaisytas nusklembtas šepetėlis stebuklingai virsta apvaliu šepetėliu. Priemonę užtepsi tiksliai ir lengvai. Pridedami patarimai ir gudrybės! Galima sukurti įvairius įvaizdžius – nuo natūralaus iki dramatiško. Kreminė želė išlieka 24 valandas*. Atspari vandeniui**. „Su netepančiu BENEFIT kremu „Ka-BROW“ antakiai išlieka gražūs dieną naktį“, – rašoma „Bustle“.

* 23 naudotojų instrumentinis tyrimas.

** 20 naudotojų instrumentinis tyrimas.

Pasiruošusi antakių magijai? Atsuk dangtelį ir išimk įtaisytą šepetėlį. Apsuk šepetėlį kitu galu ir vėl įkišk į dangtelį. Paprasta! Maksimalus tikslumas, paprastas valdymas. Lengvai įmerk šepetėlį į kreminę želę. Trupučio užteks ilgam! Jei nori natūralaus įvaizdžio, truputį priemonės tepk nuo antakio pagrindo iki linkio vidurio. Vėl pamirkyk ir nuo vidurio brauk iki antakio linijos pabaigos. Tepk dar vieną sluoksnį formai sutvirtinti ir paryškinti. Štai ir viskas!

https://www.douglas.lt/katalogas/benefit-ka-brow-eyebrow-cream-gel-color/
Šį kartą pradėsiu nuo kainos. Taip, ji nėra maža, bet patikėkite, investuoti tikrai verta. Todėl, kad antakiai yra veido rėmas, jei jie nebus tvarkingi, joks makiažas neatrodys gerai, įsitikinau savu kailiu. Benefit antakiu gelio pakuotė labai žavi, stiklinė, be to komplekte yra mini šepetėlis. Atrodo, kad jis pakankamai trumpas, bet jį galima pasiilginti apvertus ir įstačius dangtelyje.

Pats gelis atrodo šviesus, bet jį galima sluoksniuoti ir išgauti itin ryškią pigmentaciją. Šio gelio konsistencija ypatinga – vieną kartą užtepus galima užtepti dar ant viršaus, jis nesustingsta iki tokio lygio, kad jau nebebūtų galima koreguoti. Su pridėtų šepetėliu galima išgauti itin tikslų rezultatą.

Antakių gelis išsilaiko visą dieną, nenutrupa ir yra vandeniui atsparus. Tiesa, kai dengi produktą, jo truputi nukrenta (galite matyti paskutinėje nuotraukoje), bet perteklių lengva pašalinti. Dar vienas pliusas – antakių gelis nusivalo gana sunkiai.

Man labai patinka šis gelis, tobula konsistencija, galimybė sluoksniuoti produktą ir ilgas išsilaikymas sąlygoja tai, kad aš jį naudoju kas dieną. Rekomenduoju!

*PR produktas atsiųstas testavimui.

0 Komentarai