BENEFIT they're real! lengthening mascara Ilginamasis tušas*


Sveiki, mielieji! Pastaruoju metu jaučiuosi itin keistai, mane apėmė nostalgija. Tiesa ta, kad mane apniko pošventinė depresija, šias šventes praleidau labai gerai, turėjau atostogas, per kurias važiavome į Berlyną... Todėl dabar apėmė slogutis. Visada juokdavausi iš žmonių, kai man jie pasiskųsdavo pošventine depresija, bet štai ir mane ji pagavo.. Stengiuosi tokioms nuotaikoms nepasiduoti, o tai padaryti padeda ne kas kitas, o kosmetika... Taip pat jau pagaliau susikaupiau ir manau šį kartą įsigysiu apšvietimą, ko pasekoje tikiuosi pagerės nuotraukų bei video kokybė. Taip pat planuoju pagaliau nueiti pasimokyti pas vizažistą. Nežinau kodėl, bet vizažistų aš bijau taip pat kaip dantistų, man atrodo, kad jie iš manęs išsivaipys, net nežinau kaip visą šitą nesąmonę paaiškinti :) Tačiau, po vienos makiažo pamokos aš supratau, kad mano baimė nepagrįstą, o ir sužinojau tikrai daug. Taigi, vėl aš nukrypau į lankas, grįžtu prie esmės. O esmė ta, kad geras blakstienų tušas gali išsklaidyti niūrią nuotaiką, ar ne taip? :)
NEĮTIKĖTINAI PATRAUKLU! Mūsų ikoninė kolekcija „They’re Real!“ neįtikėtiną grožį leidžia sukurti tiesiog nusikalstamai paprastai. Padidink ir paryškink akis su provokatoriškais blakstienų tušais, kontūro pieštukais ir šešėliais. Drąsiu lūpų dažų ir lūpų kontūro pieštuko potėpiu atskleisk savo žavesį. Ir visų svarbiausia – nesigink, atrodai pribloškiamai!

Jos tikros! Tušas „They’re Real!“ pailgina, užriečia, suteikia apimties, pakelia ir atskiria blakstienas. Ryškiai juodas, ilgai išliekantis tušas nesitepa ir nesudžiūsta. Tu net nežinojai, kokios gražios tavo blakstienos – ypatingo dizaino šepetėlis tai įrodys! 94 % pastebėjo, kad blakstienos daug ilgesnės ir tankesnės*. 94 % pastebėjo, kad blakstienos labiau užriestos*. 100 % patvirtino, kad rezultatas išlieka ilgai*.

* Naudotojų apklausos rezultatai.

Blakstienos nemeluoja... O gal meluoja? Užsiimk tvirtą grožio poziciją: burtų lazdelę laikyk horizontaliai ir leisk šepetėliui judėti nuo krašto iki krašto, nuo šaknelių iki pat galiukų, kad išgautum maksimalią apimtį, pailgintum ir pakeltum. Keičiam kryptį! Dabar laikyk burtų lazdelę vertikaliai ir brauk aukštyn, kad užriestum ir atskirtum. Tepk tiek sluoksnių, kiek tik nori.

Talpa: 8.5g

https://www.douglas.lt/katalogas/benefit-they-re-real-lengthening-mascara/


Ilgai netempusi gumos iš kart parašysiu, kad šis tušas man labai labai patinka! Jo aplikatorius išskirtinis: didelis, guminis, o galiukas burbuliuko formos, kas yra tikrai neįprasta. Neįprastas šerelių išdėliojimas leidžia išgauti puikų rezultatą: padažyti blakstienas nuo pat šaknų iki galiukų, padengiant juos tikrai juodu tušu... Blakstienos tampa ilgesnės, tankesnės, pariestos ir atskirtos. Neįtikėtinai skamba, aš žinau, bet tai tiesa.

Tušo konsistencija vidutinio tirštumo, puikiai padengia blakstienas, išsilaiko visą dieną, o blakstienos išlieka elastingos. Tušas atsparus vandeniui, jį sunkoka nuvalyti net su makiažo valikliu skirtu nuvalyti vandeniui atsparų tušą... Bet jis tinka jautrioms akims ir visiškai jų nedirgina. Nenubėga ir išlieka visą dieną, nepalieka pandos akių.

Jo kaina nemaža, todėl natūraliai iškyla klausimas, galbūt geriau pirkti W7 kloną? Ne. Nors W7 atrodo nukopino viską, kas tik buvo įmanoma: pakuotę, aplikatoriaus išvaizdą, bet neįveikė šepetėlio. Nes W7 šepetėlis kietas, nors ir irgi guminis, su juo man tikrai nesigauna toks rezultatas kaip su Benefit... 

Esu tikrai nustebinta, tai mano mėgiamiausias tušas šiuo metu. Suprantu, kodėl visos taip žavisi šiuo Benefit tušu, nes ir jis man be galo patinka. Jei iki šiol svarstėte, rekomenduoju nedvejoti ir išbandyti! :)

0 Komentarai