10/02/2018

Dienos makiažas su Urban Decay Naked Heat palete


Sveiki! Negaliu atsidžiaugti tuo, akd pagaliau turiu apšvietimą! Atrodo, kad jo taip seniai norėjau, jog net netikiu, kad pagaliau  įsigyjau... Be abejo apšvietimas pagerins tiek nuotraukų, tiek video kokybę. Labai norėjau ir light ring, bet kol kas manau apsieisiu be jo. O vėliau – bus matyt. Šiandien pasidariau makiažą su Urban Decay Naked Heat palete. Paskutiniu metu mano makiažai kiek supanašėjo, bet aš baisiai įsimylėjau savo tris naująsias paletes, tiek Urban Decay, tiek the Balm tiek Zoeva šešėliai yra tiesiog nuostabūs! :) 
 


Šį kartą aš noriu išskirti Catrice naujieną – lūpų dažų paletę. Be galo patinka! Aš labai džiaugiuosi, kad gavau ją testavimui, nes paletė pranoko visus lūkesčius. Labai patinka, rekomenduoju atkreipti dėmesį.


Akių makiažui naudojau antrą, trečią, ketvirtą iš kairės spalvas ir šeštą bei devintą. O paskutinę įvedžiau į išorinį akies kamputį. Tiesiog aš po truputį jas šešėliavau, kad išgaučiau tokį rezultatą, kokį matome dabar. Beje, dar vienas atradimas, užpurškus MAC Fix+ priemonės ant šepetėlio su Urban Decay šešėliais tepant jie visiškai nebyra! Jei tik bučiau tai žinojusi ankščiau, nebūtų tekę tiek kartų valyti veido. Tai tik įrodo, kad ne priemonės blogos, o žinių kartais pritrūksta :)


Ir į akies voko centrą įvedžiau Babe šešėlį iš the Balm paletės. Reikėjo kažkokios šviesesnės spalvos ir ši puikiai tiko. Beje, apatinę akies liniją (ar kaip pavadint, dabar nesugalvoju) paryškinau su Urban Decay paskutine bei devinta iš kairės spalvomis. Kaip Jums mano makiažas?

No comments:

Post a Comment