Naujiena! Wet n wild sugįžo į Lietuvą!Sveiki! Vakar sužinojau džiugią žinią, Eurokos vėl įsivedė Wet n wild brendą, todėl šiandien aš jau buvau Mole, kur ir galima įsigyti šios kosmetikos. Iš skaitytojų sužinojau, kad prieš 4-5 metus ši kosmetika jau buvo Lietuvoje, bet po to greit jos nebeliko. Matyt  laikas buvo netinkamas, o šiandien Eurokos pardavėja neslepė nustebimo, kad nors prekes gavo neseniai, ši kosmetika jau populiari ir jau daug pardavė :) Džiaugiuosi, kad dar radau šį tą gero, nekantrauju išbandyti!
Taigi, apie Wet n wild žinau seniai, ir galvojau, kai tik kur užsienyje pamatysių šį ženklą, būtinai nusipirksiu šią šešėlių paletę. Nustebino pigmentacija, o dengiant drėgnu būdų šie šešėliai iš vis atsiskleidžia. Labai noriu ryt išbandyti kreminę pudrą ir tušą, o lūpų balzamas man kiek primena Maybelline.

Džiugu tai, kad kainos normalios, viskas maždaug po kelis eurus, va, tušai brangesni, bet maniškis kainavo 2.45. Gaila, kad nebuvo mano spalvos maskuoklio, hailaiteriai buvo jau iššluoti, matiniai lūpų dažai irgi... Vis gi labai rekomenduoju nuvykti į Eurokos ir pažiūrėti stendą gyvai, o nuo 6 dienos Wet n wild jau bus ir internetinėje parduotuvėje. Kaip smagu, kad Lietuvoje daugėja naujų prekinių ženklų!

0 Komentarai