18/02/2018

Naujienos #115 Artdeco ir mano pirkiniai


Sveiki, mieli skaitytojai... sveikinu jus su šventėm! Tiesą sakant Valentino diena man nėra tokia didelė šventė, kaip vasario 16-oji. Ypač ši vasario 16... Todėl visus jus labai sveikinu, tikiuosi, kad su gera nuotaika ją paminėjote. O mes buvome Vilniuje, pagaliau pavyko apsilankyti sostinėje per valstybinę šventę, vis norėdavau, bet tai šalta, tai sirgdavau tai tas tai anas ir kaip nenuvykdavome taip nenuvykdavome... O šį kartą pagaliau tai padarėme, buvo labai smagu su visa minia eiti Gedimino prospektu, pajutau tikrai šventišką nuotaiką! Su tokiom mintim gyvenu ir šiandien. Tiesa, šiandien buvau tiek daug suplanavusi, bet vakar labai ilgai užtrukau su filmuko redagavimu (apie 4 valandas) ir nuo nepatogaus sedėjimo atsikėliau su strėnų skausmu... Jau tiek laiko žadu pradėti sportuoti, o vis nepradedu.... Gėda man. Bet pakalbėkime ir apie kosmetiką, apie ką gi daugiau :D Šį mėnesį buvo be galo daug pirkinių. Viskas prasidėjo nuo pasiteisinimo, kad man reikia atnaujinti savo veido priežiūros rutiną, mat paskutiniu metu veido oda buvo velniškai sausa... O baigėsi dviem grožio dėžutėm, Body shop`u ir dar bala žin kuo :D 
Pradėsiu nuo praeitos savaitės pirkinių. Kartoju: Mixa makiažo valiklį, Fito kosmetics šveitiklį ir Catrice maskuoklį. Čiupau, kai pamačiau, kad yra šviesiausia spalva! Na, o Physitians formulai daviau antrą šansą, bet trečio nebebus. Pirkau šviesiausio atspalvio makiažo pagrindą, bet jis visiškai ne šviesus... Labai oranžinis. Per įpakavimą to nesimato... Žodžiu, priemonės nėra tokios jau pigios, kad taip švaistyti pinigus, todėl manau PF daugiau nieko nebebandysiu.


Nusipirkau Uoga uoga gaivinamąjį veido toniką ir rankų kremą. Tonikas man patinka, o rankų kremas nelabai, neveikia taip stipriai kaip norėtųsi. Todėl šį jau atidėjau ir išsitraukiau savo Vaseline rankų kremą.


Labai seniai noriu išbandyti kažką iš Mossa, todėl nusipirkau veido kremą. Reikėjo toniko, todėl mano žvilgsnį patraukė naujas brendas Naobay. Bet pats produktas deja, manęs nesužavėjo, geriau buvo Alkmenė tonikas, o dabar naudoju prieš tai rodytą Uoga uoga. Jaučiu stipresnį poveikį. Norėjau išbandyti Maybeline tušą Totaltempation, todėl nuėjau ir nusipirkau. Kvepia kokosais, bet ne per daug! Ir apskritai jis man patinka!Užvakar vilniuje buvome Gedimino 9, užsukau į Body shop parduotuvę ir gal ir be reikalo, nes man nieko nereikėjo, bet piniginė paplonėjo... Pamačiau šias naujienas: bananinį dušo kremą ir migdolų kūno jogurtą, o vandens bombas irgi norėjau išbandyti... Todėl neatsilaikiau. Nereikėjo, bet priemonės kvepia taip nerealiai, oda tokia švelni, kad nesigailiu pirkusi.Douglas toliau mane vilioja grožio dėžutėmis. Bet šį kartą jie tiek jų pridarė, kad aš nebesusigaudau :D Paėmiau tą, kurį buvo internete, o nuėjus į fizinę parduotuvę pamačiau, kad yra dar vieną, kitos komplektacijos dėžutė. Ta irgi puiki! Bet antros nebepirksiu, aš ir turiu sąžinę, be to, šių dėžučių esmė ta, kad paasirenki Clinique chuby stick kokios norį spalvos ir mėginių rinkinuką gauni nemokamai. Kadangi tarp mėginių buvo Benefit, neatsilaikiau. Tiesa, dabar matau, kad pražioplinau ir nenufotografavau dar vieno dalyko, Clinique drėkinamojo kremo skirto mišriai odai, kurį aš jau naudoju, ir galiu pasakyti, kad belekaip patinka! Clinique mane traukia, labai traukia, bet kainos yra tikrai aukštos, o minėtas kremas kainuoja beveik 50 eurų ir man tiek pinigų pakloti už veido kremą yra gerokai per daug. Bet jis puikus, tikrai puikus... Žodžiu, Douglas grožio dėžutę vertinu labai gerai, bet norėčiau, kad jų nebūtų tiek daug vienu metu :D

Dar šį mėnesį pirkau Topbeauty grožio dėžutę, bet apie ją parengsiu kitą straipsnį.


Na, o vakar mane pasiekė Artdeco pavasario kolekcijos naujienos: tušas, lūpų dažai, akių pieštukas ir šešėliai. Man labai gaila, kad lūpų dažų spalva man netinka, bet štai lūpų pieštukas tikrai patiko! Ačiū už galimybę išbandyti naujienas ir ilgametę draugystę! Šį kartą video nerengsiu, rašysiu atsiliepimus bloge.

Tokios naujienos, nu pasižadu daugiau šį mėnesį nieko nepirkti. Vos nepamiršau paminėti, kad šį mėnesį nusipikau apšvietimą! Jo man tikrai tikrai reikėjo... O nieko nepirksiu, nes labai labai noriu Too faced šešėlių paletės. Lenkijoje bandžiau jos pigmentaciją, labai patiko, o ir kitos turimos Too faced priemonės man labai patinka, todėl labai labai noriu daugiau.... :)

No comments:

Post a Comment