01/02/2018

The Balm Nude Beach Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys (12 spalvų)


Sveiki! Pas mane suplaukė galybė naujienų, bet aš dar vis testuoju, kol kas rašyti atsiliepimus dar gerokai per anksti... Tačiau pats laikas apžvelgti The Balm Nude beach akių šešėlių paletę. Taip jau sutapo, kad ir the Balm ir Urban decay vienu metu išleido šiltų spalvų paletes, ir be abėjo – man abiejų jų reikėjo. Aš norėjau abiejų ne tik dėl to, kad labai mėgstų šiuos brendus, bet ir dėl blogeriško smalsumo. Kuo gi jos skiriasi? Gal abiejų nereikia? Jei nereikia, tai kurią geriau pirkti? Po truputį manau viską išsiaiškinsime, bet pradėsiu nuo tos, kurią turiu seniau.
Ieškote kerinčių spalvų akių šėšėlių? Tuomet šis įstabus The Balm Nude Beach Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys į kurį įeina 12 spalvų sukurtas būtent jums!

Šešėliai puikiai padengia akies voką natūraliai arba suliejant spalvas. Rinkinyje eančios atlasinės, glotnios spalvos prideda lengvo žavesio jūsų žvilgsniui, o variniai ryškūs atspalviai pabrėžia ir išryškina jūsų akis. The Balm Nude Beach Eyeshadow Palette akių šešėlių rinkinys suteiks jums galimybę iš vien pabrėžti savo kerintį žvilgsnį.

https://www.topbeauty.lt/the-balm/akys/the-balm-nude-beach-eyeshadow-palette-akiu-seseliu-rinkinys-12-spalvu

Kurį laiką Top beauty neturėjo šios paletės, taigi, rašyti apie ją buvo nelogišką. Bet dabar ji jau vėl prekyboje, be to jai dar ir akcija...

Kalbant apie pakuotę, ji, kartoninė, kaip ir visų the Balm produktų. Su veidrodžiu, kas man yra labai patogu. Pavyzdžiui mano Zoeva paletė be veidrodžio, todėl dažniau griebiu būtent the Balm. Čia mes turime 12 spalvų, matinių, atlasinių ir su metalic užbaigimu. Brilliant, balta spalva, kaip visuomet galetų būti labiau pigmentuota. Labiausiai pigmentuotos metalic ir tamsios spalvos.

The Balm šešėliai yra puikūs: gražiai dengiasi, puikiai sklaidosi, gerai maišosi, o metalinės spalvos išsilaiko visą darbo dieną net be akių šešėlių pagrindo! Spalvos nuostabios, ypač metalinės ir Blod šilta rusva bei Blodacious rusva spalva.

Šalia yra šepetėlis, iš pradžių aš jį peikiau, bet kai kelionėje pabandžiau pasidažyti tik su juo, supratau, kad ne šepetėlis blogas, o šokėjas ;D

The Balm pakuotė kaip visuomet šaminga, pralinksmina ir suteikia išskirtinumo. Tai kuri gi paletė geresnė: yhe Balm ar Urban Decay? :) Man geros abi. Byra tiek the Balm tiek Urban decay, the Balm galbūt lengviau atsiskleidžia net be šešėlių pagrindo, bet Urban Decay irgi yra nuostabūs. Aš vis dar pirkčiau abi, bet jei man reiktų rinktis... Skaudančia širdimi pirkčiau the Balm. Nes, nors ir esu Urban decay gerbėja, turiu pripažinti the Balm pranašumą. Geresnė pigmentacija ir išsilaikymas ima viršų. O be to, ir kaina mažesnė...

No comments:

Post a Comment