Too faced Better than sex blakstienų tušas


Sveiki. Paskutiniu metu mane ištiko krizė. Ne nervų, su nervais atrodo, kad viskas ok. :D Aš peržiūrėjau krūvas makiažų, peržiūrėjau savo „makiažus“ ir supratau, kad jie visi nieko gero :D O vakar, galų gale atrodo pavyko pasidaryt normalų makiažą, tokį, kokio seniai norėjau. Su normaliais šešėlių perėjimais, išsklaidytą, žodžiu NORMALŲ :D Arba bent man taip atrodė. Link ko lenkiu, o gi link to, kad man vienas žmogus kažkada pasakė: kad galėtum laužyti taisykles pirmą turi jas išmokti. Sakė ne apie makiažą, tai buvo kita sritis, bet gerai pamenu, kaip aš tada ant jos pykau :D Žiauriai :D Argi dažnai klausom kai mums pasako, kad darom nesąmones? :D Žodžiu, kitą mėnesį eisiu mokytis makiažo pagrindų, o dabar kol sėdžiu namie ir man lovos rėžimas (visą šį savaitgalį) aš toliau žiūriu krūvas makiažų ;) 

Jūs jau ant manęs nepykite, bet šiandien papasakosiu apie priemonę, kurios Lietuvoje nėra. Bet apie šį tušą yra girdėję tikrai daug kas. Šis tušas yra apskritai dažnai minimas kaip mėgiamiausias tušas ir geriausias iš bandytų. Aš jį radau rinkinyje, kurį pirkau dėl jo, nes nuoširdžiai netikėjau, kad man patiks kitos dvi priemonės, o gavos taip, kad pirmą kartą pabandžius šį tušą pagalvojau, arba jis senas arba kaip ši nesąmonė gali taip visiems patikti? Idomu tai, kad kai išbandžiau lūpų dažus ir šešėlių bazę abi priemonės man patiko iš karto, paliko labai gerą įspūdį ir aš juos naudoju iki šiol.

Taigi, tušas iš pradžių man pasirodė per sausas ir dengėsi gumulėliais. Gerai, kad neskubėjau išmesti, ir pabandžiau po kurio laiko. Viskas pasikeitė, tušas sutirštėjo, puikai dažo blakstienas, o šepetėlis yra tobulas, nes juo galima prieiti prie blakstienų šaknų, pariesti jas, be to jis jų nesulipina. 

Maniškis yra paprastas, ne vandeniui atsparus, bet išsilaiko visą dieną, nenutrupa, netepa, o nusivalo be didesnių pastangų. Trumpai tariant, tai kuo gi jis toks ypatingas? Jis padažo blakstienas labai gražiai, akys tampa išraiškingos, blakstienos ilgos, užriestos ir atskirtos. Tiesiog WOW!

Pas mane yra mini versija, todėl užrašas ant pakuotės nėra iškilus, bet aplikatorius yra identiškas originaliąjam. Aš tiesą sakant, pamenu, kad Too faced buvo Lietuvoje prieš kelis metus, gal prieš 5? Bet po to šį brendą išėmė, kažin kodėl? Tikiuosi, kad jis sugrįš pas mus, bet bet kokių atvejų, šį tušą vertą užsisakyti internetu, arba dairytis atostogu metu. 

O aš drąsiai galiu teigti, kad šis tušas yra geriausias iš mano visų bandytų, o jų buvo nemažai, bet kai baigsiu, manau tikrai įsigysiu dar vieną.

2 Komentarai

  1. Na, skaitant apžvalgas, ypatingai makiažo priemonių, man būtinybė yra pamatyti kaip tai atrodo ant žmogaus, nes tik taip galima susidaryti kažkokį įspūdį.

    AtsakytiPanaikinti
  2. Juste, kas savaitę keliu makiažo įrašus, rezultatą su šiuo tušu tikrai pamatysite ;)

    AtsakytiPanaikinti