Top beauty grožio dėžutė


Kaip ir žadėjau, parodysiu, ką gavau Top beauty grožio dėžutėje. Ne visi žiūri tuos video, ne visiems idomu, o ir man dar yra kur tobulėti video kūrime, todėl rašau ir įrašą. Ši grožio dėžutė, nors ir mano skaičiavimais nesiekia žadėtos 77 eurų sumos, vis tik man labai patinka, ir tikrai ja nenusivyliau.
Pirmasis dalykas kurį radau – Kocostar 5 finger nail pack kaukė. Dar vis neišbandžiau, manau baigsiu rašyti ir eisiu ją užsidėti, nes tikrai labai įdomu.


Toliau radau Loreal professionel šampūną pažeistiems plaukams. Jį jau bandžiau šiandien ryte, labai labai patinka! Gerai išplauna plaukus, gerai putoja, skaniai kvepia...


Pora jam – Mythic oil kaukė plaukams, ją irgi bandžiau ryte, ir labai patiko. Poroje su šampūnu rezultatas gaunasi puikus. Plaukai švelnūs, paklusnūs, lengvai šukuojasi. Labai patinka!


Purple tree produktas kurio labai norėjau, bet manęs visai nesužavėjo. Kvepia skaniai, bet rankų nelabai maitina ar drėkina, mažoka poveikio... Toks 50/50 bent kol kas jis man.


Sekantis dalykas tai Milano Brush šepetys. Visai nieko jis man, bet Dessata vis tiek geriau :)


Na, o čia man nelabai patikęs dalykas. Mėginukai nėra tai, ko lauki Top beauty dėžutėje... Holika holika yra idomus brendas, norėtųsi išbandyti bent kaukę ar kažką daugiau, nes iš mėginuko vargu ar ką suprasi. Ypač tokio kiekio.Kerastase produktai yra tai, dėl ko dėžutę ir užsisakiau. Ši plaukų vonelė/šampūnas man paliko labai gerą pirmą įspūdį, nes plaukai buvo labai labai švarūs, be to priemonė labai skanai kvepia, nors tas žolelių kvapas gali ne visiems patikti...


Kartu buvo ir kondicionierius. Naudojant jį vieną nebuvo tokio įspūdžio, kaip naudojant kartu su šampūnu. Kartu panaudojus rezultatas puikus: plaukai švarūs, minkšti, paklusnūs, blizgantys... TOBULA. 


Dar dėžutėje buvo Makeup Revolution akių šešėliai. Iš pirmo žvilgsnio jie man labai patinka, nes tikrai pigmentuoti ir konsistencija maloni. Ant akių dar nebandžiau, o tuomet bus galutinis verdiktas :)


Galiausiai radau W7 hailaterį, kuris man be galo patinka. Labai pigmentuotas, ryški spalva, bekvapis, įpakavimas labai šaunus, su veidrodėliu... Telieka pažiūrėti ar išsilaiko visą dieną, o visą kitą yra tiesiog puiku.


Apskritai man labai patinka dėžutės įvairiapusiškumas. Tik Top beauty gali už 33 eurus įdėti tiek įvairių produktų ir plaukams ir dekoratyvinės kosmetikos, ir kaukę ir šepetį... Tas mėginukas vaizdą pagadino, bet visą kitą tiesiog puiku ir aš esu tikrai patenkinta dėžute. Super!

4 Komentarai

 1. Topbeauty dėžutė man taip pat patiko, savojoje iš W7 radau blakstienų tušą, o visi kiti produktai tie patys :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O kokį tušą radote? Absolute Lashes ar vegan serijos? Jei absolute, tai jau biški kartojasi... :) Smagu, kad pasidalinate savąja dėžute ;)

   Panaikinti
  2. Vegan serijos tušą :) turėtų būti neblogas :)

   Panaikinti
  3. Tada super! Aš ir manau, kad turėtų būti geras, man hailaiteris labai labai patinka, labai pigmenduotas, galvoju ar nereiktų išbandyti daugiau produktų iš šios serijos :)

   Panaikinti