ARTDECO Curling Mascara Riečiantis ir ilgai išliekantis blakstienų tušas*


Sveiki! Man visuomet būna keista rašyti apie pavasario kolekcijas, kol už lango dar gili žiema. Bet gi šiandien buvo puiki, saulėta diena, todėl metas pradėti kalbėti apie pavasarines naujienas. Viena iš tokių – Artdeco blakstienų tušas. Man paskutiniu metu norisi perfotografuoti visas nuotraukas, kurias padariau dar tuomet kai neturėjau dirbtinio apšvietimo. Visų neįveiksiu, bet šio tušo nuotraukas padariau iš naujo. Anos nebepatinka ir tiek :) Instagramo sekėjai ko gero atsimena iš šį šalikėlį, kurį radau Maximoje tik už 5 eurus ;) Jis puikiai įsipaišo į pavasarinį foną :)
Curling Mascara

Riečiantis ir ilgai išliekantis blakstienų tušasTolygiai  padengia ir efektyviai užriečia blakstienas. Suteikia ypatingas apimtis nesuklijuodamas blakstienų

Inovatyvus šepetėlis:

       - trumpa puse lengvai pasieksite trumpas blakstienas ir apatines

       - ilgesne puse intensyviai pastorinsite ir pailginsite blakstienas

       - su įvairių rūšių vašku puoselėjančiu blakstienas

Intensyvesniam rezultatui galima dengti ne vieną sluoksnį

Tinkamas jautrioms akims ir nešiojantiems kontaktinius lęšius

Dermatologų išbandytas ir patvirtintas

Kliniškai išbandytas

Talpa: 10ml


https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-curling-mascara/


Paskutiniu metu kompanija tiek patobulėjo, kad vos ne apie kiekvieną produktą galiu parašyti – tobulas. Tas pats ir su šiuo tušu, naujas jis atrodė sausokas, bet pagulėjęs atsigavo ir pradėjo dažyti tobulai. Tušo šepetėlis unikalus, riestas ir siaurėjantis, todėl galima prieiti prie kiekvienos blakstienos.

Tušas pastorina, pailgina ir nesulipina blakstienų. Nors ir nėra vandeniui atsparus, išsilaiko visą dieną. Nenustrupa ir nepalieka pandos akių. Tinka jautrioms akims. Nusiplauna su prausikliu ir vandeniu.

Keista ir man pačiai, bet nerandu šiam tušui jokių priekaištų. Tušus testuoti man ko gero smagiausia, o tai dar vienas puikus Artdeco tušas, ko gero jie neblogai pasikaustė tušų srityje ;)

0 Komentarai