Artdeco pavasario naujienos: lūpų dažai Full precision lipstic, akių pieštukas Mineral eye styler ir šešėlis 532*


Sveiki, mielieji. Šiandien grįžau namo ankščiau, nei visuomet, todėl apsitvarkiau ir sėdu prie blogo. Nors ir turiu noro rašyti, tačiau jei namie esu ne viena, man tai daryti lengviau nei kai juose yra ir mano vyras. Čia nereiškia, kad jis man trukdo, tiesiog manau jog kiekvienas turime praleisti akimirką vieną ar kitą tiesiog su savo mintimis. Paskutinės savaitės gan įtemptos, nes pradėjau eiti į masažus, laiko likdavo dar mažiau, o kol neišsigydžiau savo nugaros nelabai traukia po darbo vėl sėsti prie kompiuterio. Bet šiandien aš noriu papasakoti apie Artdeco naujienas, tiesa, kol kas makiažo nebus, mat jau kitą savaitę eisiu į makiažo pamoką, todėl noriu truputi palaukti. Tiesą sakant labai nekantrauju, tikiuosi, kad daug išmoksiu ir tai nebus vienintelė makiažo pamoka... Nesuprantu, kodėl ankščiau nesimokiau, matyt maniau, kad blynai ant akių yra labai labai gražu... :) Tai va, tikiuosi, kad mano blynų era jau baigėsi ir, kad nuo šiol makiažai bus normalūs... :) Todėl kol kas tik apžvalgos, makiažas bus vėliau.

Full Precision Lipstick

Pieštukiniai lūpų dažaiDėl inovatyvios trikampės formos patogus ir lengvas naudojimas. Intensyvus, matinis pigmentas, švelni tarsi lūpų balzamas tekstūra. Lūpų dažai išsukami, tad nereikia drožti.

Su vitaminu E

Be mineralų ir kvapiųjų medžiagų

Puikiai tinka naudoti kartu su lūpų dažų fiksatoriumi “Magic Fix“.

Talpa: 2.9g

https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-spring-collection-2016-mineral-eye-styler/


Šį kartą Artdeco nustębino lūpų dažų forma. Šie pieštukiniai lūpų dažai yra trikampio formos, kurios pagalba juos galima aplikuoti labai tiksliai. Mano spalva yra 70, tai švelni rausva spalva, su šaltu tonu, bet man deja, nelabai tinka.

Be to, pastebėjau, kad nors ir yra pigmentuoti, suteikia matinį užbaigimą, bet yra linkę subėgti į raukšles, kas man nelabai patinka. Bet nėra lipnūs ir neturi įkyraus kvapo, išlieka tol kol nevalgai ar negeri.

Lūpų dažai dengiasi labai maloniai, slysta lūpomis. Man labai patinka pakuotė, ir aplikavimo palengvinimas. Jei ne ta spalva, lūpų dažai būtų naudojami labai dažnai...
 

Spring Collection 2016 Mineral Eye Styler

Mineral Eye Styler

Mineralinis išsukamas akių kontūro pieštukas

Išsukamas akių pieštukas su smailintoju gale. Patogus naudojimas, minkšta tekstūra, lengvai išskirstomas. Tinka jautrioms akims. Ypatingai ilgai išliekantis. Be parabenų, mineralinių aliejų ir kvapų.

Talpa: 0,40g

https://www.douglas.lt/katalogas/artdeco-spring-collection-2016-mineral-eye-styler/Artdeco akių pieštukai man tikrai patinka, jie išsukami, minkšti, pigmentuoti, lengvai dengiasi. Ne išimtis ir Mineral eye styler akių pieštukas. Mano spalva labai įdomi: tamsi, rusva su rausvu atspalviu, kitaip tariant – bordo. Viskas fainai ir gražu, bet pasidariusi makiažą ir nusifotografavusi supratau, kad pasidažius su juo akys atrodo lyg pavargusios. Todėl aš jį naudoju lūpoms ir puikiai pasiteisina.


Eyeshadow

Akių šešėliaiLabai smulkios tekstūros vokų šešėliai tolygiai ir lengvai dengiasi bei ilgai išlieka. Galima derinti ir keisti įvairių dydžių daugkartinio naudojimo dėžutėse.

Talpa: 0.5gTuriu nemažai Artdeco mono šešėlių, bet tikrai ne visi man labai patinka. Normalūs visi turimi, bet kai kurios spalvos patinka labiau už kitas. Iš išvaizdos daugelis atrodo vienodai, bet štai skiriasi tekstūros. Šie mane nustebino, nes jų tekstūra labai labai smulki, jie kaip šilkiniai, dengiasi labai gražiai, pigmentuoti. Laikosi visa dieną ir nesubėga į raukšles. Išties, nežinau ar galėčiau su kuo nors palyginti, nes tokių šilkinių šešėlių dar neesu turėjusi.

Mano spalva yra 532, šiltas persikinis atspalvis. Visoje kolekcijoje yra 4 spalvos, o mane labiausiai traukia dar 236  spalva, laukiu kol bus nuolaida ir tikrai nusipirksiu, nes tokios spalvos savo kolekcijoje dar neturiu.

Apibendrinant, man labiausiai patiko ir yra naudojami tušas ir šešėliai, pastarieji tikrai verti didžiausių pagirų ir bent pabandymo parduotuvėje, nusprendžiant ar verta įsigyti. O aš manau, kad tikrai verta!

0 Komentarai