Lashes To Kill Pro Instant Volume Mascara 24h Ultra Black Blakstienų tušas


Sveiki, mielieji! Ryt manęs laukia nelengva diena, nes teks ankščiau keltis, o aš keltis ankščiau nemėgstų, nes esu tikra miegalė. Tikras šeškas, kuris geriau baladosis iki dvyliktos nakties, dar kokią 23 val pavalgys, o ryte nesugebęs išsiridenti iš lovos. Esu pelėda ir niekaip to nesugebėjau išmušti. Penktadienis laukia nelengvas dar ir dėl to, kad po darbo keliausiu pas dantistą... Vienu žodžiu, laukia nelengva diena, o šiandien noriu papasakoti apie naujieną iš Catrice – tankinantį blakstienų tušą. Catrice naujovęs testuoti tikrai smagu, mat pasitikiu šiuo brendu ir žinau, kad nenuvils.

Catrice blakstienų tušus aš mėgstų, nes už nedidelę kainą gaunamę gerą kokybę. Nors ir blakstienų iki dangaus su šiuo tušu išgauti nepavyks, bet jis tankina, pariečia ir kiek pailgina blakstienas. Jų nesulipiną, o dažo ryškiai juodai.

Šis tušas nėra vandeniui atsparus, bet išsilaiko visą dieną, nenutrupą, nepalieka pandos akių. Nuvalyti nėra sunku. Sakyčiau tai toks tušas, kuris tinka kas dienai, šepetėlis patogus greitai pasidažyti ir pakelti blakstienas nuo šaknų, bet galėčiau prisikabinti prie pakuotės. Ji iš tokių, ant kurių lieka pirštų antspaudai, tenka nuolat valyti. Bet visą kitą – be priekaištų, tik nereikia turėti per didelių įliuzijų ;)

0 Komentarai