Prisma Chrome Lipstick 050 MYSTICAL MERMAID*


Sveiki, mielieji. Pavasaris mane veikia teigiamai, vėl jaučiu įkvėpimą rašyti. Nors norėčiau atsiversti dar vieną knygos puslapį, bet tam turėsiu visą vakarą, o šiandien papasakosiu apie Catrice lūpų dažus, kurių spalvą tokią neįprasta, kad verčia aikčioti. Be to, drįsiu teigti, kad šie lūpų dažai yra MAC Frost On And On analogas, tik daug pigesnis ;)


MAC Frost On And On


Nuotrauka skolinta.Iš pradžių į šiuos lūpų dažus žiūrėjau kiek kreivai. Man nepatiko, kad juos reikia sluoksniuoti, kad išgautum reikiamą pigmentaciją... Tačiau po kurio laiko aš su jais susidraugavau ir tikrai įvertinau. Man labai patinka sunkokas metalinis įpakavimas, atrodo tikrai gražiai. Bet kurį laiką nedrįsau jo mėginti, nes įtartinai atrodė ryški spalva. Tai tikrai nėra pats saugiausias variantas, bet labai vertas dėmesio. Spalva yra prismatinė, rusvas tonas pagrindinis, bet lūpų dažai turi blizgučių, ir elektric spalvos toną, kuris keičiantis šviesai atrodo labai įdomiai.

Lūpų dažai nesilaiko ilgai, nusivalgo ir persineša ant kitų paviršių, bet pigmentas kiek įsigeria į lūpas. Tik atidarius dangtelį pasklinda labai skanus saldokas aromatas ir jis man primena MAC lūpų dažų kvapą. Žinoma, tai nėra vienintelis jo panašumas į MAC lūpų dažus, spalva ir prismatinis efektas irgi – viens prie vieno! Mane tik kiek nervina pavieniai gan dideli blizgučiai, jie kimba prie lūpų, bet efektas yra vertas dėmesio tikrai. Patys dažai nėra lipnūs.

Pats prismatinis efektas man dar labai primena mano turimus MAC Frost kling-it-on lūpų dažus, tik ten pagrindinė spalva juoda, o blizgučiai rožiniai, bet principas tas pats. MAC yra MAC, bet Catrice irgi on top, tikrai labai nustebino, o lūpų dažus aš dedu į mėgstamiausių priemonių stalčių!

1 Komentarai