27/03/2018

Schaebens Matcha Maske veido kaukė su žaliaja arbata*


Sveiki, šiandien grįžusi namo po 18.20 jaučiuosi kaip turėdama dar pusę dienos, be to, vyro dar nėra namie. Ką veikti? Aišku, rašyti blogą. Pastebiu, kad žmonės labai pasiilgę pavasario, daugumai ši žiama sunki, daug serga, arba šiaip depresija. Man jau irgi norėtųsi, kad greičiau ateitų pavasaris. O kol kas, kol dar vis jo nėra, labai smagu savaitgaliais skirti laiko voniai. Mėgstų prisipilti pilną vonią putų, užsidėti kaukę ir pasidžiaugti laisvomis minutėmis. Praėjusią savaitę gavau testavimui kaukę iš Schaebens, iš kart ir išbandžiau, nes nu, o ko laukti? :) Tuo labiau, kad ją jau galite rasti Drogas parduotuvėse.
SCHAEBENS Matcha, veido kaukė, 2 x 5 ml
Visų tipų odai tinkanti veido kaukė su žaliosios arbatos milteliais SCHAEBENS Matcha leis pasinerti į azijietišką grožio procedūrą. Japonijoje aukščiausios kokybės žaliosios arbatos lapelių smulkinimas į miltelius (matcha) prilygsta meditaciniam ritualui. Gausi antioksidantų Matcha  apsaugo odą nuo UV spindulių, lėtina senėjimo procesus ir padeda atsikratyti laisvųjų radikalų. Sudėtyje esantis imbierų ekstraktas apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio ir skatina kolageno gamybą, ženšeniai reguliuoja drėgmės pusiausvyrą, didina mikrocirkuliaciją. Ryžių aliejus švelnina odą.

Be PEG, silikono, parafino ir dažomųjų medžiagų.Man patinka Schaebens kaukės, dauguma jų tinka mano odai, dauguma duoda teigiamą rezultatą, oo kainą gera. Šį kartą Schaebens siūlo veido kaukę su žaliąja arbata, kuri turėtų apsaugoti nuo laisvųjų radikalų ir padaryti odą švelnia. Per tokį trumpą laiką tos apsaugos pastebėti nelabai įmanoma, užtai reikia pripažinti, kad po naudojimo veido oda buvo labai švelni ir minkšta.

Ši veido kaukė atrodo kiek juokingai, nes yra šviesiai žalsvos spalvos, ir užsitepus ją jaučiaus lyg ateivis :D :) Be to, man patinka jog pakuotė padalinta į dvi dalis. Todel kita dalis liko saugiai supakuotą ir bus panaudota kitą kartą.

Veido kaukė nesudžiūvo ant veido, jokių pojūčių aš nejaučiau, tiesiog pabuvau su ja ir nuploviau. Tai pavyko padaryti lengvai, o tai gerai, nes kartais kai kurioms kaukėms prireikia ypatingos artilerijos :D Kaukė tinka jautriai odai.

Jei ieškote ko nors smagaus ir instagraminio, ši kaukė kaip tik jums, o dar kaina juokinga.

No comments:

Post a Comment