19/03/2018

The body shop banana shower cream Bananų dušo kreminė želė


Kodėl geri dalykai taip greitai baigiasi? Šį dušo kremą pirkau vasario 16, o dabar jis jau pabaigtų produktų dėžėje. Kuri beje, jau persipildė, reiktų kaip ir nufilmuoti video, bet paskutinis video irgi apie baigtus produktus, logiška, reikia dar kažko prieš tai :D O jei rimtai, kai pamačiau bananinę dušo želė, negalėjau atsispirti, nors realiai man jos tikrai nereikėjo...Ribotas tiražas! Kreminė, bemuilė, odą drėkinanti dušo želė, praturtinta Bendruomenių prekybos bananų piure iš Ekvadoro. Dermatologiškai patikrinta. 100% veganiškos sudėties. 


Atkreipiau dėmesį į The Body Shop neįprastą pakuotę, joje toks jovalas, kad sunku net logotipą įžiūrėti, ji tikrai skiriasi nuo įprastų, švarių produktų etikečių... Bet, pauosčiau kvapą, kuris yra saldus, bet ne cheminis, tiesiog užburiantis, aš panorau jo savo vonioje.

Kvapas tikrai nerealus, jis užpildo visą vonios kambarį, užburia ir padeda nusikelti į atostogų kraštus. Pats kremas geltonos spalvos, labai gausiai putoja ir... stipriai sausina odą. Bet, tas kvapas... :) Kol kas nepirksiu TBS dušo kremų, bet po kurio laiko būtinai pakartosiu. Nes nu, pasaka!

No comments:

Post a Comment