30/03/2018

Zoeva caramel melange šešėlių paletė


Sveiki, mieli skaitytojai. Šią savaitę man susimaišė dienos, antradienį aš galvojau, kad yra pirmadienis... :D Kadangi savaitgalį išvyksime, daugiau atsiliepimų rašiau savaitės bėgyje. Nusimato kelionė į Klaipėdą, po to į Vilnių, todėl gaila, bet makiažo įvaizdžio šį savaitgalį nebus... O taip norėjau įtvirtinti tai, ko išmokau pas Egidijų... Ką padarysi, o šiandien papasakosiu apie Zoeva šešėlių paletę, kuri yra tiesiog TOBULA.
Pradėsiu nuo to, kaip aš ją įsigyjau. Lietuvoje Zoeva produkcijos nėra, kai buvome Berlyne, užsukome į Douglas ir aš pirmą kartą pamačiau Zoeva stendą! Tada pabandžiau šešėlių pigmentaciją ir supratau, kad šešėliai tikrai verti dėmesio. Pradžioje buvau nusižiūrėjusi kitą, šaltų atspalvių paletę, o vėliau atkreipiau dėmesį į šią, tiksliau į spalvą Aftertaste. Būtent dėl jos ji ir atsidūrė mano pirkinių krepšelyje...

Šią paletę sudaro 12 spalvų: 6 matinės ir 4 blizgios. Kiekviena jų yra tiesiog nuostabi, o labiausiai stebina kreminė šviesiausia spalva. Juk iš patirties žinome, kad šios spalvos būna mažiausiai pigmentuotos, bet tai ne Zoeva istorija. Visos spalvos yra nerealiai pigmentuotos, smarkiai nebyra, konsistencija yra labiau kreminė ir vientisa nei biri.

Šešėliai dengiasi ir sklaidosi puikiai, bet tam, kad išliktų visą dieną reikia šešėlių pagrindo. Nesilaikymas yra vienintelis jų minusas. Dar prisikabinčiau prie įpakavimo, jis kartoninis ir be veidrodėlio, bet paletė kainuoja apie 20 eurų, tai žymiai mažiau už tarkim mano mėgiamų Urban Decay šešėlių paletes, o kokybę tikrai nenusileidžia.

Aš labai tikiuosi, kad Douglas įsives Zoeva ženklą ir Lietuvoje, nes šešėlių palečių kainos prieinamos, o kokybė tiesiog puiki. Noriu daugiau spalvų... :) Rekomenduoju išbandyti, kiek žinau, merginos siunčiasi iš Douglas vokiško puslapio į Lietuvą, manau ir aš pabandysiu...

No comments:

Post a Comment