CATRICE GALACTIC HIGHLIGHTER DROPS šviesą atspindintis skystis 14 ml (010 Spaceshuttle)*


Sveiki! Paskutiniu metu išsikrausčiau į instagramą, pradėjau mokytis makiažo subtilybių, todėl logiška, kad blogui laiko lieka vis mažiau... Man atrodo, kad dabar žmonėms įdomesnis instagramas, jie nebenori skaityti tinklaraščių, mieliau žiūri video.. Bet blogo uždaryti nesinori, vis tiek užplaukia noras rašyti. Be to, artėja atostogų metas, mes šią vasarą planuojame pakeliauti... Todėl rašau, kai galiu :) O šiandien aš papasakosiu apie priemonę, kurią turiu jau senokai, laikas apžvalgai, tikrai :)

CATRICE GALACTIC HIGHLIGHTER DROPS
šviesą atspindintis skystis

Praktinis aplikatorius tiksliai tepa priemonės lašą priemonės ant odos. Priemonė itin tinka, kai norite sukurti gaivios ir spindinčios odos efektą, pabrėžti ar paryškinti iškilius veido bruožus, skruostikaulius, nosies tiltelį, viršutinį antakių skliautą, iškirptės sritį.

Naudojimas
Naudokite skystos tekstūros, šviesą atspindintį ir pigmentais papildytą skystį – lašus, kai norite pabrėžti tam tikras kūno dalis. Šią priemonę tepkite ant makiažo pagrindu padengtos odos.

https://www.eurokos.lt/dekoratyvine-kosmetika/veidui/bronzines-pudros-ir-skaistalai/catrice-galactic-highlighter-drops-sviesa-atspindintis-skystis-14-ml-010-spaceshuttle.htmlTiesą sakant, ankščiau beveik nenaudojau skystų hailaiterių. Nenaudojau, kol nesužinojau vienos gudrybės – skystus hailaiterius galima fiksuoti su biriais, taip išgaunant dar ryškesnį rezultatą.

Šis hailaiteris matinio stiklo buteliuke, su pompa, todėl jį naudoti tikrai patogu. Pati hailaiterio konsistencija skysta, jis baltas, su rausvu atspalviu. Aš tiksliai žinau, kad tokie hailaiteriai dabar ant bangos, pati mačiau, kaip merginos stovėjo prie Catrice stendo ir rinkosi :)

Šis hailaiteris neužtvirtintas ilgai nesilaiko, man iki dienos pabaigos tikrai netraukia. Bet jei fiksuoju, t.y. uždedu biraus hailaiterio, viskas būna gerai, o ir rezultatas geresnis.

Šiaip šis hailaiteris tikrai malonus, jokio kvapo aš nejaučiu, tinka jautriai odai. Jei ieškote įdomios priemonės, manau šis hailaiteris jums patiks, gi vienaragiai vis dar madoj ;)
0 Komentarai