Garnier skin naturals PURE ACTIVE CHARCOAL*


Sveiki, mielieji! Šiandien atsikėliau ankščiau, ir nusprendžiau prieš darbą prisėsti prie blogo. Taip, aš neesu iš tų blogerių, kurių pagrindinė veikla yra blogas, aš dirbu kas dien nuo 9-18 (kartais ir ilgiau), bet man labai patinka rašyti, todėl stengiuosi viską suderinti. Patinka ir filmuoti, jau turiu du nufilmuotus filmukus, bet jų dar nespėjau suredaguoti... O ir įkvėpimas rašymui grįžo... Taigi, stengiuosi viską suderinti. Man atrodo, kad kai stengiesi suspėti, suspėji viską, tiesa? O šiandien papasakosiu apie Garnier naujieną – priemonę trys viename, kuri ir pasiteisino ir ne :)
Priemonė su formule „trys viename“ nuo atsparių inkštirų gali būti naudojama kaip prausiklis, šveitiklis ir kaukė. Pašalina net atspariausius inkštirus, neleidžia jiems atsinaujinti ir suteikia odai matinį atspalvį!

Kas naujo?

Naujoviška formulė, naudojama kaip:

prausiklis: antibakterinė 2 % salicilo rūgštis intensyviai valo odą ir pašalina nešvarumus bei bakterijas;
šveitiklis: natūralios šveičiamosios perlito dalelės giliai išvalo poras ir padeda atsikratyti atsparių inkštirų;
kaukė: ypatingomis sugeriamosiomis savybėmis pasižymintis molis pašalina riebalų perteklių ir suteikia odai matinį atspalvį.

Prausiklis, šveitiklis, kaukė: visi ginklai nuo inkštirų vienoje priemonėje!

http://garnier.lt/lt/veido-odai/pure-active-charcoal-product.html#read-reviewsTai trys viename priemonė: šveitiklis, pruasiklis ir kaukė. Dažnai būna – jei priemonė tinka viskam, netinka niekam, bet čia ne visai tas atvejis. Priemonė tiršta, juodos spalvos, su šveičiamosiomis dalelėmis. Kaip prausiklis ji puikiai nuprausia, netempa odos, nesausina jos. Kaip šveitiklis – grudeliai gan stambūs, todėl jei vengiate naudoti stiprius šveitiklius, jums jis greičiausiai netiks. O štai kaip kaukė man nelabai prilipo. Ji apdžiūna būdama ant veido, nusiplauna pakankamai lengvai, kažkiek išvalo inlkštirus, bet man kažkaip neprilipo, labiau patinka kaip šveitiklis ar prausiklis.

Aš veidą prausiu vonioje, o priemonė tiršta, klampi todėl po to plauti vonią tenka rimčiau... Bet tas pats yra ir su kitais panašaus pobūdžio produktais. Aš parašysui paprastai, šio produkto sudėtis yra pakankamai gera (žiūrint mano, kaip vartotojo akimis, alkoholio neradau), veida prausia švariai, dizkomforto nejaučiu, kvapas malonus, todėl nežinau, kodėl turėčiau jį vertinti neigiamai? Nuo to laiko, kai gavau priemonę testavimui aš ją naudoju vos ne kiekvieną rytą, pakaitomis su kitu prausikliu. Todėl manau, kad galiu rekomenduoti šį produktą :)

0 Komentarai