Highlight & Contour Pro Palette Veido kontūravimo paletė


Sveiki, mieli skaitytojai. Paskutiniu metu susikaupė daug minčių, bet vis atrodo, kad kažko trūksta. Tai nuotraukos galėtų būti geresnės, tai neturiu makiažo nuotraukų, tai dar kas nors ne taip. Šią paletę aš irgi nufotografavau greituoju būdu, tiesą sakant, nes tik nusipirkus aš pradėjau ją naudoti. Ją naudoja vos ne kiekvienas mano sutinkamas vizažistas, giria mano sekėjos instagramoje, todėl pamaniau, kad ir man jos būtinai reikia. Kontūravimas jau nebėra TOP tendencija, bet man patinka turėti žandus.
Highlight & Contour Pro Palette

Veido kontūravimo paletė

Pabrėžk savo veido bruožus lyg profesionalė su mūsų šviesinamąja ir kontūruojamąja palete, kurią galima papildyti! Kiekvieną rinkinį sudaro aštuoni tarpusavyje maišomi šviesinantys ir kontūruojantys atspalviai, tobulai pabrėžiantys veido bruožus. Pasibaigus kuriam nors iš šių atspalvių, jį galima pakeisti nauju.

Talpa: 1vnt.

https://www.douglas.lt/katalogas/nyx-professional-makeup-highlight-contour-pro/


Paletę sudaro 8 spalvos: 4 hailaiteriai ir 4 kontūravimo spalvos. Spalvos natūralios, gražios, kai dažai spalva išgaunama tokia, kokia yra ir pakuotėje. Pati pakuotė nėra stebuklas: plastikinė, be veidrodėlio, žodžiu – nieko įpatingo. Tiesa, priemonės išsiima, todėl galima apkeisti vietomis, jei reikia. Sklaidosi lengvai, išsilaiko visą dieną. Dulka minimaliai.

Viršuje yra dvi balto tono hailaiterių spalvos, viena gelsvo ir kūno spalvos hailaiteris. Kontūravimui yra dvi natūralios rusvos spalvos, kurias dažniausiai ir naudoju ir viena šviesenė bei tamsi rusva spalva. Pagrindinis šios paletės pliusas – spalvos natūralios ir tiks įvairių šviesumų odoms.

Be abejo gerai ir tai, kad spalvos pigmentuotos ir lengvai sklaidosi, tik reikia dengti po truputį. Bet, jei kažkur padarome klaidą, ją ištaisyti galima nubraukiant su dideliu šepetėliu ir kompaktine pudra.

Manau, tai geras kainos ir kokybės santykis, man gal trūksta geresnio įpakavimo, bet visą kita yra tiesiog puiku.

0 Komentarai