22/04/2018

I HEART MAKEUP CHOCOLATE ROSE GOLD akių vokų šešėlių paletė


Sveiki, mieli skaitytojai. Kaip praėjo jūsų savaitgalis? Mano tai labai gerai – buvome Klaipėdoje, jūrų muziejuje. Vykome su vyro seserimi ir keturiais jos vaikais, todėl liūdna tikrai nebuvo. Keturis vaikus sugaudyti tikrai ne taip paprasta, juo labiau kai neturi savų ir ne visada žinai, ką ir kaip daryti :D Tačiau dieną pabuvau be interneto ir jaučiuosi atitrūkusi ir gerai pailsėjusi. Reiktų taip daryti dažniau... O šiandien papasakosiu apie naujieną Lietuvoje – I heart makeup šešėlių paletę.
I HEART MAKEUP CHOCOLATE ROSE GOLD
akių vokų šešėlių paletė

Jeigu esi šokolado mylėtoja ir mėgsti auksinius, rožinius atspalvius – ši paletė kaip tik Tau. Nuostabiai tarpusavyje derantys žėrintys, blizgantys bei matiniai akių vokų šešėlių atspalviai sukuria išskirtinų ir gražų akių įvaizdį. Akių šešėlių paletė turi šešėlių teptuką ir integruotą veidrodėlį.


Apie I HEART MAKEUP

I HEART MAKEUP prekės ženklas priklauso bendrovei, sukūrusiai ir MAKEUP REVOLUTION dekoratyvinės kosmetikos ženklą. Įmonės siekis – parodyti, kad kokybė už prieinamą kainą yra įmanoma. Priemonės gaminamos pasitelkiant tik itin kokybiškus ingredientus, o I HEART MAKEUP asortimentas yra platus ir nuolat žengia koja į koją su naujausiomis mados tendencijomis.

Apie I heart makeup kosmetiką žinau labai seniai. Dar iš youtubo, bet taip pat žinau ir tai, kad šis ženklas yra tos pačios Makeup revolution bendrovės. Kadangi Makeup revolution manęs vis gi nesužavėjo, dvejojau ir dėl šio ženklo. Bet galiausiai neatsispyriau ir nusipirkau vieną paletę pabandymui. Kaina nedidelė, todėl pamaniau, kad nieko neprarasiu.Paletės pakuotė išsiskiria savo dizainu, iškilus ornamentas atrodo taip lyg šokolado plytėlė, blizga ir tikrai atkreipia dėmesį. Pats plastikas nėra stebuklas, neatrodo prabangiai, bet paletė turi panoraminį veidrodį, kas yra labai patogu. Veidrodis normalus, ne imitacija.Paletę sudaro 16 spalvų. Man labai patinka spalvų parinkimas, nes čia turime ir matinę kūno spalvą ir perlamutrinę kūno spalvą, taip pat 7 matines ir 7 blizgias spalvas. Spalvos puikiai suderintos kartu, turi smagius pavadinimus. Šmaikščiausi man tai not yours ir gold digga, žavu tiesiog :)Atvirai pasakius, aš nesitikėjau, kad pigmentacija bus tokai gera. Bet pabandžiau matines spalvas ir nustebau, labai pigmentuotos! Sklaidosi puikiai, dengiasi gerai tik kiek byra, bet užtenka šepetėlį papurkšti bet kokiu veido drėkikliu ir byrėjimas liaujasi, o šešėliai tampa dar ryškesni!Įdomioji dalis su blizgiomis spalvomis. Iš pradžių bandžiau jas dengti su šepetėliu ant akių ir pigmento beveik nebuvo, tada supratau, reikia aplikuoti (kad ir kaip to nemėgstu) su pirštais. Ir tada BOOM! Šešėliai atsiskleidžia pilnu savo grožiu.Labai ryškios spalvos: touch me, dirty rich, hard work, cheque, gold digga. O luxe spalva labai įdomi, nes ji kiek permatoma, blizgučiai matosi, bet persimato ir oda. Barbie spalva labai graži, tai chameleoninė, gelsvo bei rausvo tono turinti spalva, tokios man itin patinka!Tiesa, šešėliai be šešėlių pagrindo neišsilaiko visą dieną, subėgą į raukšles. Ir sudėtis jų nėra itin žavinga. Bet čia juk šešėliai, mažai kam rūpi jų sudėtis. Belieka tikėtis, kad šios kosmetikos kažkada bus galima įsigyti ir gyvai. Nes asortimentas – platus, o pigmentaciją visuomet smagiau patikrinti gyvai! Vos nepamiršau paminėti, kad šešėliai kvepia šokoladu :) Labai skaniai ir neįkyriai, kvapas užtepus ant akių dingsta.

No comments:

Post a Comment