18/04/2018

Kerastase Aura Botanica vonelė ir kondicionierius


Sveiki, mielieji skaitytojai. Paskutiniu metu jaučiu didelį norą rašyti, tikiuosi, kad jis vėl niekur nedings... Savaitgali važiuosiu į Klaipėda, aplvankysime vyro tėvus, todėl prisėsti prie blogo nelabai išeis, tačiau šeštadienį pamėginsiu nufilmuoti dar vieną video. Vieną jau turiu nufilmavusi, bet reikia suredaguoti, be to jis vėl apie pabaigtus produktus, galvoju, kad kažkaip neįdomu kai visi video tik apie šiukšles ;D :) O čia šiaip, ne į temą visai, bet irgi iš mano gyvenimo: šiandien atsiėmiau naujus akinius, tai OMG, toks jausmas, kad ankščiau nieko ryškiai nemačiau! Atrandu pasaulį iš naujo :D Bet gana apie mane, noriu papasakoti apie du vertus dėmesio produktus. Apie abu iš karto, nes jie geriausiai veikia tik būdami tandeme.

Soriukas, bet kol kas aprašymo nebus, nes pirkau Topbeauty.lt, o jie dabar šių produktų nebeturi. Bet kai vėl turės, aš papildysiu šį įrašą. O aprašyt žiauriai noriu, nes produktai labai patiko. Taigi, pradėsiu nuo šampūno.

Šampūnas vidutinio skystumo konsistencijos, kiek gelsvos spalvos ir keistoko kvapo. Putoja nesmarkiai, bet mane labai nustebino rezultatas: labai švarūs plaukai ir švari galvos oda. Super tiesiog! Beje, mano produktai standartiniai, todėl pakuočių aptarinėti manau neverta. Tik nelabai patiko atsukinėti tą šamoūno kamštelį, o šiaip visą kitą – puiku.

Keista, bet kondicionierius man patiko mažiau. Taip pat vidutinio tirštumo konsistencijos, tokio pačio keisto žolelių kvapo... Plaukus padaro minkštus ir švelnius, bet nėra tokio rezultato, kad atrodytų, jog plaukai atstatyti. Tiesiog geras kondicionierius ir tiek. Bet štai, jei naudoju kartu su šiuo šampūnų, o po to naudoju Kerastase Elixir aliejuką tai rezultatas būna: nusotabūs, minkšti, atsigavę ir gyvibingi plaukai.

Priemones rekomenduoju, bet geriau kartu ir geriau prieš tai pauostykite kvapą, maža ką, o gal nepatiks?

P.S. Šias priemones radau Topbeauty.lt grožio dėžutėje, dabar jie vėl siūlo grožio dėžutes...Įsigyjau ir vėl, laukiu nesulaukiu, nes Kerastase ir vėl yra tarp brendų iš kurių bus sudaryta dėžutė!

No comments:

Post a Comment