Lashes To Kill Pro Instant Volume Mascara 24h Waterproof blakstienų tušas*


Sveiki, dar sykį! Šiandien aš tikrai gailėjausi, kad nenuvykau į vieną pristatymą, kuris buvo tikrai vertas dėmesio! Visa renginio programa buvo tikrai turininga, produktai pristatyti įdomiai, o renginio transliaciją galėjome stebėti gyvai Facebook`e :) Po renginio atsiuntė visą informaciją apie jį ir produktus... Bei pažadėjo atsiųsti produktus testavimui :) Supraskitre mane teisingai, aš tikrai nesu išlepinta renginių atžvilgių, bet yra buvę, kai atvažiuoji iš Kauno į Vilnių, lauki kol prasidės renginys, apeini aplink parduotuvę, nufotografuoji viską iš eilės, ir renginys baigiasi :D Taip buvo per MAC renginį, tiesiog atvykome ir gavome priemonių, daugiau nieko, nei jokios programos nei vaizdo. Produktai labai gerai, bet norėtųsi šio to daugiau :) Manau, kad šiandieninį renginį organizavę žmonės pakėlė kartelę, galbūt renginiai dabar bus kiek įdomesni? :) O šiandien dar papasakosiu apie Catrice blakstienų tušą. Apie vieną jau pasakojau, o šis – atsparus vandeniui, todėl bent man dar geresnis.


Šio tušo pakuotė su metaliniu efektu, gražu, bet lieka pirštų antspaudai :) Pačio tušo aplikatorius vidutiniško dydžio, todėl gražiai pakelia blakstienas nuo šaknų ir jas padažo, bet nėra baimės jį susivaryti į akis.

Pats tušas yra vidutinio tirštumo konsistencijos, jį turiu jau pakankamai ilgą laiką, bet konsistencija nepasikeitė, jis nesudžiūvo ir nesutirštėjo. Nežinau ar man vienai tušai paskutiniu metu itin greitai sutirštėja? Gaunasi tokia košė, kurios neimanoma normaliai užtepti... Su šiuo to dar nėra!

Tušas gražiai padažo blakstienas, suteikia joms apimties kiek pailgindamas. Išsilaiko visą dieną, tinka jautrioms akims. Nenubyra ir nenutrupa. Pandos akių man nepalieka, bet aš kažkap vėl gi nesusiduriu paskutiniu metu su tuo. Tušas atlaiko visą ilgą mano dieną :)

Manau, kad tai tikrai neblogas tušas, nors pakuotė niekuo neįspūdinga, bet tušas dažo gražiai, atskiria blakstienas ir ilgai neuždžiūsta. Nusivalo irgi pakankamai lengvai. Todėl rekomenduoju išbandyti, realiai tušas niekuo nesiskiria nuo mano jau aprašyto Lashes To Kill Pro Instant Volume Mascara 24h Ultra Black tušo, tik šis dar ir vandeniui atsparus :)

Kur įsigyti? Eurokos, Droge.
Kaina: apie 4 eurus.

Iki greito, susitiksime jau ryt ryte ;)

0 Komentarai