REAL TECHNIQUES Blur, makiažo šepetėlis kūnui ir veidui


Sveiki, mielieji! Pagaliau aš namie, pagaliau galiu prisėsti prie blogo. Šią savaitę man nereikia į sportą, tik penktadienį ryte, todėl galėsiu daugiau rašyti. Pagaliau mano savijauta grįžo į normalią, bet žinau, kad jei ir vėl kaip ir ankščiau aš  nieko nedarysiu – skaudės nugarą ir strėnas, todėl padariau išvadas ir stengiuosi lankyti užsiėmimus (kad ir kaip mėgstu pamiegoti ilgiau)...  Beje, ryt ryte atsikelsiu ankščiau, kad parašyčiau dar vieną apžvalgą. Reikia naudotis progą, kol yra įkvėpimas, be to, tikiuosi, kad jis niekur nebe dings.
Makiažo pagrindo šepetėlis - šepetėlis skirtas skystam makiažo pagrindui tepti. Tankūs šereliai ant ovalo formos galvutės lengvai paskirstys kreminio ar skysto pagrindo makiažą. Makiažo pagrindą paskirstykite šepetėliu sukamaisiais judesiais.

https://www.drogas.lt/lit/nauji-produktai/visi/4-dekoratyvinekosmetika/#2092-realtechniquesblurmakiazosepeteliaiivairiurusiu

Prieš porą savaičių aš Droge pamačiau naujieną – Real techniques šepetėlius. Nors šis šepetėlis (tiksliau visas šepetys) kainavo pakankamai daug – su nuolaida 22 eurus, išbandžiusį jį aš manau, kad jis vertas kiekvieno cento.

Tai didelis, šepetėlis, jo pagrindas plastikinis, matinis, o aplikatorius itin didelis. Šereliai švelnūs, tankūs, bei malonūs. Aišku, svarbiausia tai, kad šepetėlis makiažo pagrindą padengia labai gerai, tolygiai. Aš prieš tai naudojau RT kempinėlę, bet kai pabandžiau šį šepetėlį, naudoju ištisai, nespėju net išplauti :D

O štai, išsiplauna jis pakankamai lengvai, kas man buvo tikrai gera žinia :) Šepetėlis tvirtas, didelis, smagus, su juo makiažo pagrindą pasidengiu labai greitai, neprireikia nei 3 minučių... Taip pat su juo dengiu ir kompaktinę pudrą.

Aišku, jis brangus. Bet, kai pagalvoju, kad savo kasdienybės nebe įsivaizduoju be jo ir, kad tai ko gero geriausia priemonė dengti makiažo pagrindą, suprantu, buvo verta pirkti :)

0 Komentarai