28/04/2018

TopBeauty.lt grožio dėžutė 9 SPRING


Sveiki! Likusi savaitė kai nerašiau blogo prabėgo labai greitai, išsirinkome viešbutį, kuriame apsistosime penkioms dienoms kai vyksime į Kroatiją. Labai laukiu atostogų ir kelionės. O šiandien aš trumpai parodysiu tai, kuo, švelniai tariant esu nusivylusi. Toks jausmas, kad už 33 eurus prisipirkau krūva... šūdukų.


Šiaip jau man patinka TOP beauty dėžutės, nes už pakankamai normalią kainą gauni įvairių produktų, tada gaunasi keli blogo įrašai ir video apie dėžutės išpakavimą. Tačiau šį kartą video, toks jausmas, kad nėra iš ko daryti.

Štai ką radau savo dėžutėje:

1) Kerastase klusnumo plaukams suteikiantį kremą. tai bene vienintelis mane tikrai džiuginantis dalykas iš šios dėžutės, nes jį nusipirkti norėjau jau seniai.

2) Loreal profesionel plaukų šampūnas. Neblogas, nors prieš tai buvęs dėžutėje man patinka labiau.

3) Dessata plaukų šukos. Kaip ir žinojau, kad jas gausiu, tai tiesiog pakeisiu senas jomis...

4) Invisibobble plaukų gumytės. Tai man visuomet reikalingas dalykas. Šį kartą jomiks nesidžiaugiu, nes vyliausi, kad gausiu kažkurį naują gumyčių leidimą.

5) Makeup revolution šešėliai su folijos efektu. Gal viskas ir būtų ok, jei tik ne ta žalia spalva... Man tikrai nereikėjo dar vienų žalių šešėlių...

6) Sleek akių pravedimas. Na, aš pravedimus naudoju gan dažnai, tai pamėginsiu ir šį. Bet realiai įsivaizduoju, kaip turėtų jaustis mergina, kuri nenaudoja pravedimų, gavusi jį. Tai tikrai nėra ta priemonė, kurią gavusios džiaugtumetės, tiesa?

7) Sleek lūpų dažai. Man keista, kad jie tokie mažyčiai... Žiauriai maži. Ir dar ryškios fuksijos spalvos... Nelabai panaudojama, ane? Be to, taip jau sutapo, kad turiu kelis tokios spalvos lūpų dažus, tai dar vieno tikrai nelabai reikėjo.

8) W7 blasktienų tušas. Šis kol kas nenuvylė, tušus išbandyti visada smagu.

9) Batų tepalą primenantis Makeup revolution skystas hailaiteris. Nenutuokiu, kas gali pasirinkti tokią pakuotę kuriant produktą, nes ji visai nereprezentatyvi, bet hailaiteris tikrai ryškus!

10) Trys Missha lakštinės veido kaukės. Džiaugiuosi jomis visai, gerai, kad pagaliau ne mėginukas :)

Aišku, žadėta suma gal ir gaunasi. Bet kalbant apie moralinį pasitenkinimą ir jausmą, kad radau kažką gero, tai to nėra. Ir aš labai, labai abejoju, ar susidaro tie žadėti 80 eurų... Nuvylė, stipriai nuvylė. Tikiuosi, kad kita dėžutė bus geresnę, jei ją pirksiu...

No comments:

Post a Comment