24/04/2018

Zoeva 104/BUFFER šepetėlis


Labas rytas! Šiandien noriu papasakoti apie ZOEVA veido šepetėlį :) Mano bloge yra wish listas, kurį padariau atrodo jau žiauriai seniai. Labai norėjau šepetėlių rinkinio, iš pradžių Sigma, po to Zoeva... Pagaliau per viešnage Berlyne aš pamačiau Zoeva stendą... Labai norėjau rinkinio, bet visų pirmą nusprendžiau pabandyti du šepetėlius. Vienas iš jų – Zoeva 104 Buffer šepetėlis veidui.






Tai patys pirmieji mano rimtesni šepetėliai. Labai norėjau pagaliau prisiliesti prie prodesionalių šepetėlių... Pasirinkau šį, nes man patinka kreminę pudrą dengti su šepetėliu. O šis iš ties tankus, sintetiniai šereliai labai švelnūs, minkšti. 

Šepetėlis yra nukirstas lygiai todėl pudrą paskirstyti yra labai lengva. Išsiplauna jis taip pat labai gerai. Atrodo tvirtas, o šereliai sudėti lygiai, niekas neišsipeša ir neiškrenta jau tiek laiko kiek jį turiu. Nors per tiek laiko aš supratau, kad esmė ne brangiuose šepetėliuose, o technikos žinojime ir rankų miklume. Net pats Egidijus naudoja paprastus Erdesos šepetėlius. Bet, su tokiais kokybiškai šepetėliais dirbti labai malonu ir patogu. Ir taip, aš vis dar noriu Zoeva rinkinio, tik to nebelaikau butinybe :)

Kaina: apie 17 eurų.

Geros dienos! :)

No comments:

Post a Comment